Як поміняти себе в 40 років. Як себе поміняти.

Якщо до сорока років ви накопичили вантаж зайвої ваги, душевних проблем і втоми, пора терміново щось міняти. Згадайте себе у 25-річному або хоча б в 30-річному віці. Хочете повернути ті відчуття? Це можливо, якщо добре постаратися.
Вам знадобиться
  • - особистий щоденник;
  • - абонемент у фітнес-центр і басейн;
  • - новий гардероб;
  • - салон краси;
  • - здорове харчування;
  • - відмова від шкідливих звичок;
  • - консультації лікаря;
  • - самоаналіз
Інструкція
1
Почніть з аналізу причин всіх наявних у вас проблем. Заведіть щоденник, в який ви будете записувати всі етапи перетворення в нову людину. Дайте відповідь максимально чесно на питання: Чи подобається вам ваша робота? Чи все влаштовує вас у вашому особистому житті? Який настрій для вас є звичним? Чому саме так, а не інакше розвивається ваш життєвий сценарій? Можливо, ви просто йдете по неправильному шляху, обраному не по заклику душі, а за порадою батьків чи друзів, або, що ще гірше - намагаючись комусь щось довести.
2
Оцініть ваш зовнішній вигляд: запишіть в щоденнику по пунктах, що б вам хотілося змінити, наприклад: схуднути на 10 кг, позбутися мімічних зморшок, поміняти зачіску, оновити гардероб і т.д. Розробіть послідовну тактику виконання всіх цих завдань. Навпроти кожного пункту, напишіть, як ви будете домагатися поставленої мети. Наприклад: схуднути - заняття у фітнес-центрі 3 рази на тиждень, низькокалорійна дієта, відвідування басейну - 3 рази на тиждень і т.п.
3
Проаналізуйте ваше фізичне самопочуття, запишіть в щоденник ті симптоми, які вас турбують, навпаки них вкажіть час і дату планованого відвідування лікаря. Крім того, ви можете вказати ті народні засоби, які ви будете застосовувати для лікування тієї чи іншої хвороби (після консультації з лікарем).
4
Розберіться в своєму психо-емоційному стані, перерахуйте в щоденнику ті негативні емоції, які ви часто відчуваєте, наприклад: гнів, заздрість, образа, страх і т.п. Навпаки кожної з них опишіть ті ситуації, при яких вони проявляються. Оберіть заходи боротьби з ними.
5
Після того як ви подібним ретельно проаналізуєте наявні у вас проблеми, «розкладіть їх по поличках», підберете найбільш підходящі для вас способи їх вирішення і будете неухильно їх виконувати, незабаром все піде на лад. Зміцниться ваше здоров'я, як фізичне, так і душевне, а значить, повернеться і краса, як внутрішня, так і зовнішня.
Зверніть увагу
Якщо вантаж проблем великий і ви не в змозі самостійно з ними розібратися, можна звернутися за допомогою до кваліфікованого психолога.
Корисна порада
Займайтеся йогою, аутотренінгом, відвідуйте сеанси масажу, відмовтеся від шкідливих звичок, їжте більше овочів і фруктів і т.д. - Живіть за правилами загального оздоровлення організму.