Як завантажити базу даних в 1с.

Робота з базами даних в програмі «1С: Підприємство» вимагає від вас великої обережності і врахування особливостей роботи використовуваної версії. Зверніть увагу на різницю в діях завантаження інформаційної бази і конфігурації.
Вам знадобиться
  • - програма «1С: Підприємство».
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з особливостями виконання завантаження баз даних в встановлену на вашому комп'ютері програму 1С, оскільки без їх урахування в процесі можна допустити багато помилок. Виконайте створення резервних копій завантажуваних вами в програму баз даних, оскільки при виконанні вами невірних дій ви можете просто втратити необхідну для роботи інформацію.
2
Запустіть програму «1С: Підприємство» на вашому комп'ютері. У випадку якщо у вас встановлена версія 8.0 і вище, в який з'явився при запуску вікні натисніть на кнопку «Додати» у правій частині. Виберіть створення інформаційної бази. Для версій нижче 8.0 передбачена схожа послідовність, однак там є свої нюанси.
3
Далі перейдіть до пункту створення інформаційної бази без конфігурації для подальшої розробки, після чого надайте їй ім'я, яке буде відображатися в системі в вікні, що з'являється при відкритті програми «1С: Підприємство».
4
В пункті з назвою «На даному комп'ютері» вкажіть шлях до директорії, в якій буде зберігатися ваша інформаційна база. Далі на екрані має з'явитися вікно конфігурації програми з введенням вами найменуванням, якщо ви все зробили вірно.
5
Виберіть позитивну відповідь у діалоговому вікні про створення нової інформаційної бази. У вікні, конфігурації перейдіть спочатку до пункту «Конфігурація», а потім «Вказати файл конфігурації».
6
Зверніть увагу, що попередню дію актуально тільки у випадках, коли ви завантажуєте конфігурацію (* .cf). Якщо ж ви використовуєте базу даних, замість завантаження конфігурації вкажіть варіант «Адміністрування», а потім «Завантажити базу даних». У кожному разі, яку б версію програми ви б не використовували для автоматизації обліку на підприємстві, завжди читайте інструкції і тематичні форуми.
Корисна порада
Створюйте додаткові копії завантажуваних елементів.