Як намотувати бинти для кікбоксингу. бинт для того щоб прибрати мижци.

Кікбоксинг - досить травматичний вид спорту. Мабуть, найпростішим і ефективним способом захистити руки від пошкоджень є тапірованіе. Бинти щільно стягують суглоби кисті, що дозволяє скоротити число травм. Початківцям спортсменам досить використовувати еластичні бинти довжиною 2,5 метра.
Інструкція
1
Як правило, бинти продаються змотатися в рулони таким чином, що «липучка» знаходиться нагорі, а петля для пальця - всередині. Для того щоб намотати бинт на руку, необхідно згорнути його по іншому. Розмотайте бинт на всю довжину, акуратно розправте і покладіть так, щоб ворс «липучки» виявився нагорі, а «гачки» - внизу.
2
Поверніть стрічку з гачками в тугий рулон і продовжите змотувати бинт, трохи натягуючи і розправляючи його. Скрутивши весь бинт, одягніть петлю для пальця на рулон. Зберігати бинт рекомендується саме в такому вигляді - він не розмотається при транспортуванні і повністю готовий до бинтування.
3
Візьміть бинт і надіньте петлю на великий палець. Перекиньте рулон через тильну сторону кисті руки. Перехлестних через зап'ясті і, злегка натягнувши, виведіть навскоси до зовнішньої сторони мізинця.
4
Проведіть рулон між безіменним пальцем і мізинцем і направте його до зап'ястя. Оберніть навколо кисті.
5
Направте бинт від зовнішнього боку зап'ястя навскоси до вказівного пальця. Обмотайте палець, провівши стрічку між ним і середнім, направте до зап'ястя і ще раз оберніть навколо руки.
6
Оберніть безіменний палець. Для цього проведіть бинт між ним і мізинцем, виведіть з боку середнього пальця, знову направте до зап'ястя і зробіть напівоберт навколо кисті.
7
Обмотайте середній палець, направивши стрічку між ним і вказівним і вивівши до безіменного. Проведіть стрічку до основи великого пальця і оберніть навколо зап'ястя.
8
Простягніть до вказівного пальця таким чином, щоб бинт перекрив кісточки. Проведіть під долонею і виведіть близько мізинця. Перекиньте через кісточки до великого пальця і ще раз проведіть під долонею.
9
Направте до зап'ястя, розмотайте «липучку» і закріпіть її на кисті.
Корисна порада
Оптимальну ступінь натягу бинта можна визначити тільки досвідченим шляхом. Занадто туго натягнутий бинт може створити незручності при тренуванні, слабо натягнутий - не захищаючись руку від пошкоджень.