Як полагодити веб-камеру.

Веб-камери бувають різні: вбудовані в корпус комп'ютера або зовнішні, що підключаються через бездротовий або USB інтерфейс. Перший тип в свою чергу ділиться на окремо під'єднані до материнської плати пристрою і камери, що працюють на одному контролері з мікрофоном. Залежно від їх типу поломки також можуть бути різні.
Інструкція
1
Для того щоб самостійно відремонтувати веб- камеру, встановіть першопричину несправності. Для початку перевірте ваш комп'ютер на наявність вірусів, після чого перейдіть до перевстановлення драйвера пристрою.
2
Відкрийте панель управління, перейдіть в меню «Установка та видалення програм», після чого деінсталюйте драйвер зі списку. Якщо у вас є навички роботи з реєстром операційної системи, виконайте також його чистку від записів віддаленого програмного забезпечення.
3
Скачайте оновлену версію драйвера вашої моделі веб-камери, встановіть його на ваш комп'ютер після попередньої перезавантаження операційної системи. Якщо камера і раніше не буде працювати, перевірте цілісність проводів підключення і спробуйте змінити порт.
4
Якщо ж вона вбудована в ваш портативний комп'ютер, зніміть корпус монітора і перевірте підключення проводів. Також зверніть увагу, чи працює мікрофон, якщо конфігурація вашої моделі передбачає один контролер для їх підключення. Його несправність швидше за все в даному випадку можна віднести до внутрішньої поломці.
5
Якщо ж ви виявили поломку механічного характеру у вашій веб-камері, зверніться в спеціалізовані сервісні центри, оскільки розбирання камер не повинна проводитися в домашніх умовах без спеціального набору інструментів.
6
Ви можете розібрати самостійно лише сам корпус пристрою, не зачіпаючи об'єктива, що в загальній складності не дасть ніяких результатів щодо усунення несправності.
7
Навіть якщо ви десь знайдете сервісне керівництво з розбирання та ремонту вашої камери, не дозволяйте цього в домашніх умовах, оскільки, швидше за все, ви просто остаточно зіпсуєте пристрій. Якщо у вас все ще діє термін гарантії на пристрій, замініть його новим, звернувшись до фірми-виробника або продавця.
Корисна порада
Періодично перевіряйте цілісність проводів підключення пристроїв.