Як зробити гіпертонічний розчин. Як приготувати гіпертонічний розчин будинку.

Гіпертонічний розчин натрію хлориду ефективний для лікування гнійних ран і запальних захворювань горла. Стерильну рідину можна купити в аптеці, однак у домашніх умовах можна обійтися самостійно приготованим ліками.
Вам знадобиться
  • - сіль;
  • - вода.
Інструкція
1
Приготування гіпертонічного розчин а не вимагає спеціальних навичок і не забирає багато часу, тому для лікування використовуйте тільки свіжоприготовану рідину. Лише стерильне аптечне ліки підлягає зберіганню, домашнє засіб вже через годину після приготування заборонено до застосування.
2
Для лікування ангіни або фарингіту приготуйте 2% -ний гіпертонічний розчин . Чайну ложку солі розмішайте в склянці теплої кип'яченої води. Полощіть горло кожні півтори-дві години. Для посилення лікувального ефекту додайте до гіпертонічного розчин у пару крапель йоду.
3
Для промивання шлунку при отруєнні можна також використовувати гіпертонічний розчин . Однак концентрація солі в ньому повинна бути трохи вище, ніж в рідини для полоскання горла. Три столові ложки солі розчин ите в літрі теплої кип'яченої води. Ретельно перемішайте готовий лікарський засіб. Випийте всю вийшла рідина, поки вона тепла, після чого спровокуйте блювоту, натиснувши чистим пальцем або шпателем на корінь язика.
4
Після хірургічного втручання та в післяпологовому періоді порушується перистальтика кишечника, тому багато хто відчуває труднощі при поході в туалет. Для стимуляції дефекації можна зробити клізму 5% -ним гіпертонічним розчин ом. У більшості випадків на одну процедуру достатньо 200 мл рідини. Розчиніть у воді столову ложку солі, ретельно перемішайте. Проводьте клізму рідиною, температура якої дорівнює 37 ° С.
5
Для лікування гнійних ран потрібно концентрований гіпертонічний розчин . Розмішайте столову ложку солі в 100 мл киплячої води. Остудіть рідину до температури? 25 ° С, просочіть їй стерильну марлеву серветку. Прикладіть її до рани на 30-40 хвилин. Проводьте процедуру 3-4 рази на добу.