Як намалювати картину з зимою.

Зимовий пейзаж, який ви хочете намалювати, потрібно вибирати особливо ретельно. Оскільки все навколо буде вкрите снігом, потрібно знайти саме такий шматочок природи, на якому будуть яскраві плями - гра світла і тіні - і темні предмети, які додадуть малюнку ритм і контрастність.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу для акварелі горизонтально. Вертикальними відрізками розділіть його на три рівні частини. Там, де проходить крайній відрізок зліва, намалюйте стовбур дерева - самий крайній на фотографії.
2
Горизонтальними лініями розділіть лист на три однакових частини. Перший відрізок знизу збігається з кордоном замету, за яким стоїть крайней зліва дерево. Зітріть всі непотрібні розділові лінії.
3
На передньому плані намалюйте невеликий яр. Позначте його похилій лінією під кутом 15 °.
4
Накреслите стовбури дерев, які розташовані в правій частині фотографії. Між тими, що перебувають на передньому плані, залиште приблизно однакову відстань. До далекого зліва - половину такого відрізка.
5
Тонкими світлими лініями намітьте розташування кущів у частині аркуша і маленького деревця на передньому плані праворуч.
6
Розфарбуйте малюнок. Для цього найкраще підійде акварель або акрил - з їх допомогою можна буде передати плавні переходи одного відтінку в інший. Спочатку залийте кольором небо. Змішайте для нього два кольори - дуже світлий блакитний і жовтий. Візьміть зовсім небагато жовтого на пензлик і розподіліть по всьому простору вгорі аркуша, не доводячи колір до країв листа. Не бійтеся зафарбовувати верхівки дерев. Поки фарба на папері не висохла, чистої пензликом зачерпніть блакитний і розподіліть його по периметру жовтої плями. Чистої мокрій пензликом акуратно змішайте два колірних плями.
7
Широкими мазками намалюйте задній фон - він представляє собою невиразну гущу дерев. У правій стороні використовуйте коричневий колір, у міру руху вліво додавайте все більше блакитного і білого.
8
Коли папір висохне, починайте розфарбовувати дерева темно-коричневою фарбою. Відтінок повинен бути холодним, для цього можна додати в палітру синього.
9
Заповніть кольором сніг. Почніть з правій частині листа. Темно-блакитним підкресліть тінь поруч із заметом на кордоні яру. Світлішим відтінком з додаванням бузкового або рожевого зафарбуйте простір ближче до нижнього лівого кута. Додайте темно-блакитні розпливчасті обриси тіней від дерев.
10
Раскрасьте сніг між деревами. На цьому просторі освітлені його ділянки мають бути світліше, майже білими, а тіні - темно-синіми.
11
Додайте силуети кущів і маленького дерева справа. Занурте пензлик в густу фарбу - суміш білого і коричневого. Намалюйте цим відтінком нижню частину рослин. Верхні кінці гілок зробіть білими.