Як прочитати пошкоджений диск.

Читання, відновлення та копіювання даних з пошкодженого диска являють собою одну з найбільш поширених завдань при роботі зі знімними носіями. Кількість пропонованих рішень величезне, але, при спробі систематизації, всі вони зводяться до обмеженого набору алгоритмів дій.
Інструкція
1
Спробуйте використовувати м'яку тканину (шовкову або бавовняну) для полірування диска . Не рекомендується використовувати кругові рухи, правильними вважаються руху від центру до країв.
2
Протріть диск спеціальною серветкою з антистатичної просоченням і вставте його в інший привід (при можливості).
3
Покладіть пошкоджений дик в морозильник на 30 хвилин, попередньо загорнувши його в пакет. Повторювані спроби читання пошкодженого сектора призводять до нагрівання диска , що викликає зміну коефіцієнта заломлення. Охолоджений диск менш схильний нагрівання, що може допомогти у вирішенні проблеми.
4
Спробуйте використовувати програмне забезпечення (SuperCopy, BadCopy) для заміни значень пошкоджених секторів нулями або спробуйте створити образ диска за допомогою спеціалізованих додатків (Alcohol, Ahead Nero).
5
Скористайтеся утилітами типу Nero Drive Speed або Slow CD для зміни (уповільнення) швидкості читання диска або завантажте спеціалізовану програму Non-Stop Copy, що не вимагає установки і вільно поширювану в інтернеті.
6
Розпакуйте і запустіть додаток Non-Stop Copy.
7
Виконайте процедуру швидкого копіювання пошкодженого диска . При цьому нечитабельним сектори диска позначаються як биті без зупинки процесу копіювання.
8
Перейдіть до процесу деталізації, в ході якого програма визначає точні межі нечитабельною сектора пошкодженого диска або виберіть опцію точної деталізації при наявності декількох пошкоджених сеторов.
9
Завершіть процедуру відновлення пошкодженого диска виконанням процедури копіювання поганих секторів. За замовчуванням додаток виконує п'ять спроб скопіювати кожен пошкоджений фрагмент.
10
Скористайтеся опцією відновлення всього каталогу, що містить один або кілька пошкоджених секторів за допомогою спеціалізованого скрипта nscopyd.bat, що входить до складу програми Non-Stop Copy.
11
Викличте головне меню операційної системи натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати».
12
Введіть значення "імя_ диска : Program Filesscopyscopyd.bat" "імя_ диска : подлежащая_копірованію_папка" "імя_ диска : путь_к_месту_сохраненія_копіі" і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.