Як прошити картридж SCX 4200.

Для того щоб перезаправлений картридж розпізнавався принтером в якості повного, необхідно виконати перепрошивку його чіпа. Також існують й альтернативні методи їх подальшого використання, наприклад, звичайна заміна чіпа.
Вам знадобиться
  • - програматор;
  • - програма для читання прошивки;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Підключіть програматор, попередньо вставивши в нього чіп від картридж а SCX 4200. Запустіть програмне забезпечення для перепрошивки чіпів, його вибір залиште на свій особистий розсуд. Виконайте попередню настройку конфігурації і виберіть пристрій. Після цього у вас повинна відкритися приблизно наступна схема прошивки.
2
Виконайте зміна потрібних значень. Цифри червоної зони позначають ідентифікатор країни походження, тут значення змінювати не потрібно. Цифри в жовтій зоні говорять про ємності вашого картридж а: 01, 02 ... 09 відповідають тисячам копій сторінок заданого формату. Оптимальне значення даного параметра - 3-5 тисяч. Перші три осередки (в загальній сумі шість значень) зеленого кольору відповідають за дату виготовлення. Значення необхідно змінити, наприклад, додавши одиницю до номера або записавши свій код в цифровому варіанті.
3
У разі появи помаранчевих осередків їх значення необхідно обнулити. Аналогічно поступите і з лічильником сторінок, зазначеного у схемі синім кольором. Один з головних показників - лічильник тонера, відзначений рожевим, відповідно, також підлягає обнулення.
4
Знайдіть і обнуліть також лічильник барабана, відзначений темно-зеленим кольором в даній схемі. Значення, помічені яскраво-рожевим кольором повинні замінюватися на робочі значення, наприклад, 00 або 01. Значення 02 говорить про те, що тонер відсутня, 00 - нормальне значення, 01 - тонера мало.
5
Після перепрограмування чіпа витягніть його з пристрою, вставте назад у відповідний роз'єм перезаправленного картридж а.
6
Виконайте друк пробних сторінок, у разі виникнення несправностей у роботі виконайте повторне обнулення і перевірте прошивку на відповідність значень. Чіпи картридж їй можна перепрошивати обмежена кількість разів, особливо якщо вони не купувалися окремо від пристрою.
Корисна порада
Якщо у вас немає програматора або відсутні навички обнулення картриджів, скористайтеся звичайною заміною чіпа.
Прошивка чіпсета картриджа - стандартна процедура для його подальшого функціонування після перезаправлення. Зверніть увагу, що крім даної процедури існують альтернативні методи перепрограмування картриджа.
Вам знадобиться
  • - програма прошивки;
  • - програматор.
Інструкція
1
Скачайте програму перепрошивки картриджів, відповідну вашій моделі. Найкраще користуйтеся останніми версіями, але, серед наявних віддавайте перевагу тим, які мають коментарі і позитивні відгуки. Ознайомтеся з інструкцією з перепрошивки, прикладеної до програми.
2
Якщо ви не впевнені в тому, що зможете виконати необхідну для перепрошивки послідовність, зверніться до допомоги фахівців сервісних центрів, які зроблять це без ризику для вашого картриджа. Також зверніть увагу, що існує альтернатива перепрограмуванню - це заміна чіпа картриджа. Дізнайтеся, який саме з варіантів найбільш зручний для вас.
3
Якщо ви все ж зважилися на перепрошивання картриджа Samsung 4200, придбайте спеціальний програматор. Цей пристрій можна придбати в магазинах радіотехніки, комп'ютерних магазинах і обслуговуючих копіювальні пристрої сервісних центрах. Також можна замовити даний пристрій на міських форумах або зробити його самостійно, якщо ви володієте відповідними навичками.
4
Ознайомтеся з інструкцією по використанню програматора чіпсетів картриджів. Знайдіть у вашій програмі прошивки потрібні вам схеми і, відповідно вказівкам меню, перепрограмуйте картридж, задавши для нього нові параметри.
5
Після перепрограмування очистіть ваш картридж від залишків тонера, оскільки в іншому випадку якість друку не буде відповідати очікуваному, можуть з'явитися смуги і непривабливі розлучення на документах, плями і прогалини. Засипте тонер в контейнер. Краще всього не засинайте його до кінця, оскільки він весь все одно не витратиться. Після цього встановіть перепрошитий картридж в принтер. Якщо він буде розпізнаватися в якості повного і друк буде відбуватися без будь-яких проблем, значить ви все зробили правильно.
Корисна порада
Купуйте комплекти, що містять тонер і чіп, які підходять вашої моделі.