Як відкрити mdx. відкрити файл mdx.

  •  Розширення mdx може спантеличити навіть досвідченого користувача. Справді, файл mdx не є поширеним форматом подання офісних документів, картинок, аудіо- або відеофайлів, які найчастіше зустрічаються користувачеві при роботі з офісними або мультимедійними додатками, дослідженні інтернету або обміні інформацією з іншими користувачами. Однак якщо ви все ж виявили такий файл на комп'ютері або в локальній мережі, виникає природне бажання ознайомитися з його вмістом.
  •  Як же відкрити mdx? Це залежить від того, що за файл перед нами, бо це розширення мають два види файлів абсолютно різного призначення, що відносяться до різних додатків.
  •  Розширення mdx мають файли образів дисків, створювані останніми поколіннями популярної утиліти Daemon Tools. Якщо в більш ранніх версіях образ складався з двох файлів з розширеннями MDF і MDS, тепер же вони об'єднані в єдиний mdx-файл. Отже, відкрити mdx можна за допомогою останньої версії Daemon Tools, завантажити яку можна на сайті програми: www.daemon-tools.cc
  •  Таке ж розширення мають індексні файли dBASE. Якщо в тій же папці присутні файли DBF, то перед вами індексний файл. Він містить лише технічну інформацію, яка прискорює роботу з даними DBF, і використовується Microsoft SQL Server або додатками, що працюють з даними самостійно.
  •  У другому випадку слід бути особливо акуратним, так як ушкодження або видалення індексного файлу може привести до збоїв в роботі програмного забезпечення, що використовує бази даних. Без крайньої необхідності краще взагалі не заглядати в папку, де знаходяться файли dbf і mdx.