Як відновити здоров'я.

Порушити і послабити здоров'я набагато легше, ніж відновити його - тому найкраще підтримувати своє здоров'я в оптимальному стані, ведучи здоровий спосіб життя і дотримуючись нескладні правила. Однак часом здоров'я виходить з-під контролю, і його доводиться відновлювати.
Інструкція
1
Для початку подумайте, що в ваших звичках може серйозно шкодити здоров'ю. Виключіть вживання тютюну і алкоголю, продумайте правильний раціон харчування.
2
Виключіть з раціону продукти, які збільшують рівень холестерину в крові і сприяють навантаженні на серцево-судинну систему - не їжте жирне, смажене, занадто гостре й солоне. Обмежте вживання солодощів.
3
Включіть до свого харчування більше свіжих фруктів і овочів, продуктів, багатих вітамінами, а також сухофруктів, часнику, зелені, риби і морепродуктів, які сприяють профілактиці йододефіциту і містять масу корисних речовин.
4
Вживання солі потрібно звести до мінімуму (не більше чайної ложки на добу) - без солі в організмі не буде затримуватися зайва рідина, і ви знизите ризик інфарктів, інсультів і хвороб серця.
5
При повній відсутності алкоголю допускається приймати всередину невелика кількість червоного вина - це зміцнює серцево-судинну систему і підсилює імунітет.
6
Не забувайте про фізичні навантаження - вони необхідні для підтримки і відновлення здоров'я. Якщо у вас сидяча робота, стежте за власним розпорядком дня і включайте в нього активні вправи, зарядку, гімнастику, плавання або біг підтюпцем - будь-який спорт буде корисний.
7
Дотримуйтесь правил особистої гігієни - після їжі чистите зуби або полощіть рот. Це запобіжить розвитку хвороботворних бактерій.
8
Якщо у вас є зайва вага - знижуйте його, а також не забувайте достатньо спати. Здоровий сон - природне засіб відновлення сил і тонусу організму.
9
Займайтеся дихальними вправами - вони допоможуть боротися із застудою і зміцнюють імунітет.
Зверніть увагу
Ще жоден хворий не відновив і не зможе відновити своє здоров'я за допомогою сучасної медицини. Багато вчених лікарі можуть заперечити, що відновна медицина давно відома, вона широко застосовується і зараз мається навіть вчена рада із захисту кандидатських і докторських дисертацій в галузі відновлювальної медицини.
Корисна порада
Щоб не наживати собі проблем, необхідно стежити за чистотою свого організму, як ми стежимо за чистотою посуду, з якої їмо, одягу і т.д. Накопичуючись, шлаки і токсини призводять до зниження імунітету, що в свою чергу призводить до зараження паразитози, а це грунт для розвитку різноманітних проблем від геморою до онкології. Здоров'я погіршується, і його необхідно відновлювати. Відновлення здоров'я починається з очищення!