Як вставити фото у відео. Як вставити фотографію прямо на відео.

Додати в відеоряд статичне зображення дозволяє практично будь-яка програма для редагування відео, яка може працювати не тільки з популярним контейнером avi. Для простої вставки фотографії в кліп достатньо можливостей редактора Movie Maker. Однак для того щоб поєднати в кадрі фото і відео, потрібна програма, яка вміє працювати з прозорістю шару і масками.
Вам знадобиться
  • - програма Movie Maker;
  • - програма After Effects;
  • - фотографія;
  • - відеоролик.
Інструкція
1
Якщо все, що вам потрібно отримати, це фотографія, що з'являється в будь-якому місці створюваного відео і залишається на екрані протягом декількох секунд, завантажте відеофайл і фотографію в програму Movie Maker, застосувавши опції «Імпорт відео» і «Імпорт зображень », які можна виявити у вікні« Операції з фільмами ».
2
Якщо вам потрібно вставити зображення перед відео чи після нього, перетягніть фотографію мишкою на монтажний стіл і вставте в потрібне місце. Якщо статичне зображення потрібно додати в середину кліпу, поставте покажчик поточного кадру на місце, куди ви збираєтеся вставляти фотографію. Розріжте кліп за допомогою опції «Розділити» з меню «Кліп» і вставте картинку між фрагментами відео.
3
Можете додати перехід між відео та фотографією. Для цього відкрийте список переходів опцією «Перегляд відео переходів» з вікна «Операції з фільмами». Виберіть відповідний перехід і перетягніть його на стик між відео та фотографією. Змінити тривалість переходу можна, виставивши нове значення у вікні налаштувань, яке відкривається опцією «Параметри» з меню «Сервис». Перейдіть на вкладку «Додаткові параметри» і введіть потрібну довжину в полі «Тривалість переходу».
4
Для збереження відео зі вставленої фотографією використовуйте опцію «Збереження на комп'ютері» з вікна операцій з фільмами.
5
Якщо ви хочете отримати відео в рамочці, зробленої з фотографії, або додати рухомі хмари до пейзажу на картинці, вам буде потрібно завантажити фотографію і відеоролик в програму After Effects. Це можна зробити опцією File з групи Import меню File.
6
Помістіть обидва файли на палітру Timeline. Якщо фотографія буде перекривати частину відео, вона повинна знаходитися на верхньому шарі.
7
Якщо вам потрібно накласти на відео напівпрозоре фото, розгорніть параметри шару з картинкою, натиснувши на кнопку у вигляді стрілочки зліва від назви шару. Зменшіть значення параметра Opacity для цього шару.
8
Для того, щоб залишити в кадрі частина фотографії, що перекриває відео, намалюйте маску на шарі з фото. Це можна зробити за допомогою інструменту Pen Tool. Замкнувши контур маски, розгорніть її налаштування тим же способом, що і інші налаштування шару.
9
Якщо частина фотографії, обмежена контуром маски повинна бути видна в підсумковому ролику, виберіть пункт Add зі списку режимів маски. Для того щоб зробити зображення, що знаходиться в межах маски, прозорим, виберіть пункт Substract. Налаштуйте растушевку кордонів видимої частини картинки, змінивши значення параметра Feather.
10
Для збереження підсумкового відео перемістіть відредаговану композицію в палітру Render Queue, застосувавши опцію Add to Render Queue з меню Composition. Збереження файлу почнеться після натискання на кнопку Render.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q-b0zO-mYYg