Як замінити лазерну головку.

Лазерна головка являє собою одну з основних складових частин приводу CD/DVD, а також ігрових консолей. Вона призначена для зчитування/запису інформації з дисків. Поломка може стати наслідком запилення лінзи, або її помутніння.
Вам знадобиться
  • - працююча лазерна головка.
Інструкція
1
Переконайтеся, що шлейф, який підключений до лазерної голівці, справний, потім зніміть верхню кришку приставки і розберіть привід, щоб зняти головку . Якщо несправна не тільки сама головка, а й шлейф, для його заміни зніміть і привід. Вимкніть його, сместите білу засувку на приводі вправо і зніміть його.
2
Потім зніміть лазерну головку з направляючих, вони утримуються за допомогою спеціального затиску. При цьому вам необхідно запам'ятати розміщення регулюючих шайб, щоб потім уникнути проблем з їх налаштуванням. Відзначте їх положення за допомогою маркера.
3
Зніміть затискач, від'єднайте шлейф, для цього посуньте засувки, щоб зняти лазерну головку . Далі вам необхідно замінити несправну головку . Установку справної головки зробіть в порядку, зворотному зняттю.
4
Виконайте по необхідності регулювання лазерної головки PS2. Спочатку перевірте її працездатність. Для цього потрібно виміряти опір котушок лазера. Його величина повинна складати близько 5 Ом, якщо одне зі значень менше 5 Ом, то голівка не буде зчитувати диски. Якщо обидва значення менше 2 Ом, то головка абсолютно несправна.
5
Відрегулюйте змінні резистори, якщо котушки в порядку. Для початку виміряйте його опір і змінюйте значення на певну величину, протестуйте проблемні диски. Не змінюйте величину більш ніж на 20% від початкового.
6
Виконайте заміну головки в приводі, для цього зніміть шлейф і від'єднайте кабель живлення, відкрутіть болтики. Підніміть кришку приводу, відліпити фіксуючу наклейку. Потім зніміть магнітну котушку. Підніміть покриття дискового лотка. Зніміть лапки направляючих головки.
7
Потягніть фіксуючу скобу убік і вгору одночасно. Від'єднайте шлейф, керуючий лазером, підійміть керуючі полози, вийміть з лотка прочитує головку . Після того, як ви замінили лазер, збірку проведіть у зворотному порядку.