Як заповнити блокнот. Як написати програму в блокноті.

У складі будь-операційної системи є ряд програм, які вбудовуються всередину, щоб користувач міг виконувати деякі завдання без встановлення сторонніх програм. Для Windows текстовим редактором за замовчуванням є «Блокнот».
Вам знадобиться
  • - операційна система Windows;
  • - програмне забезпечення «Блокнот».
Інструкція
1
В « Блокнот е» можна набирати невеликі тексти, зберігаючи їх на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Для реалізації серйозних задач цю програму не можна використовувати, але в якості редактора швидких заміток і записів краще варіанту не знайти. Наявність такої утиліти в кореневій структурі системи робить її більш універсальною.
2
Блокнот можна запустити декількома способами і кожен з них буде вірний. В першу чергу натисніть меню «Пуск» і відкрийте розділ «Усі програми». З меню виберіть рядок «Стандартні», а потім клацніть по однойменній назві програми. Перед вами з'явиться головне вікно текстового редактора.
3
Також головне вікно програми можна викликати через аплет «Виконати». Натисніть меню «Пуск» і виберіть відповідний пункт. У порожньому полі введіть команду notepad і натисніть клавішу Enter. Для запуску утиліти «вручну» необхідно перейти в папку C: WindowsSystem32 і запустити файл Notepad.exe.
4
Щоб заповнити текстовий документ в « Блокнот е», достатньо створити або відкрити новий файл. Натисніть меню «Файл» і виберіть пункт «Створити» або «Відкрити». В тілі документа введіть перше речення. Для поділу пропозицій використовуються знаки табуляції, які можна отримати при натисканні на клавіші Enter, «Пропуск» та інші.
5
Щоб розділити блоки інформації на абзаци, необхідно встановити курсор в кінець передбачуваного абзацу і натиснути клавішу Enter. Скасування внесених змін проводиться натисканням клавіш Ctrl + Z або через меню «Правка» і пункт «Скасувати».
6
Для конкретного абзацу і навіть слова не можна створити своє форматування. При виборі цього пункту меню зміни будуть застосовані до всього документа. Щоб вибрати шрифт, його розмір і колір, необхідно натиснути меню «Вид» і вибрати пункт «Шрифт» або натиснути Alt + F12. У вікні, вкажіть новий шрифт, вибравши одну з рядків у відповідному полі. Вкажіть деталі відображення шрифту в колонках «Нарис» і «Розмір».
7
Щоб закрити вікно і застосувати зміни, натисніть ОК. Щоб помагали текстового документа натисніть меню «Файл» і виберіть пункт «Зберегти». Вкажіть розташування майбутнього файлу, введіть назву і натисніть клавішу Enter.