Як округлити число в delphi.

Мова програмування Delphi на даний момент широко застосовується для створення додатків під операційну систему Windows і не тільки. Знання округлення чисел в даному мовою є обов'язковою частиною його освоєння.
Вам знадобиться
  • - довідкова література з Delphi.
Інструкція
1
Округлите число в Delphi до потрібної кількості знаків після коми за допомогою наступної функції. В даному випадку замість x пропишіть ваше дробове число , але в строчном варіанті, а замість y - необхідна число знаків після коми.
2
Якщо вам не зручний попередній спосіб, скористайтеся альтернативним методом округлення дробових чисел до потрібної кількості знаків після коми. Обидва ці методу можуть бути застосовані в залежності від вашого уподобання або виходячи з даних обставин.
3
У разі виникнення будь-яких питань, пов'язаних з використанням функцій мови програмування Delphi, зверніться до довідкової літератури або до джерел інформації в інтернеті. Якщо ви недавно почали програмувати на даній мові, прочитайте літературу Нілу Рубенкінга для початківців, в ній найбільш дохідливо і зрозуміло викладені всі аспекти, що стосуються введення в курс вивчення Delphi.
4
Для професійних програмістів Delphi також не зайвим буде ознайомитися зі змістом книги Хав'єра Пашеку «Програмування в Borland Delphi». Також не забудьте про сторонніх джерелах інформації: http://delphikingdom.com/, http://delphi.int.ru/, http://expert.delphi.int.ru/, http://www.delphimaster.ru/, http://torry.net/і так далі.
5
При виборі компілятора для мови Delphi скористайтеся параметрами вихідної ситуації, залежно від неї виберіть підходяще програмне забезпечення. Найпоширенішим і найбільш зручним у використанні вважається програма Embarcadero Delphi, однак, не варто зупиняти увагу тільки на ньому, існують і більш зручні в деякому відношенні компілятори. Також деякі з них були спеціально розроблені під операційні системи GNU Linux, незважаючи на те, що в дані момент Delphi підтримує в основному платформ Microsoft. NET.
Корисна порада
При вивченні Delphi приділяйте більшу кількість часу практиці для закріплення подібних основних моментів.