Як визначити якість взуття.

Якщо після нетривалої шкарпетки на взутті з'являються зморшки і складки, а між підошвою і верхом утворилася щілина, ви придбали неякісний товар. Щоб уникнути розчарувань від невдалої покупки, можна визначати якість взуття за кількома ознаками.
Інструкція
1
Робіть покупки в великих спеціалізованих магазинах - ймовірність підробок тут значно знижена. Якщо ви купуєте взуття на ринку і дешево, значить, приховані від очей деталі - внутрішня основна устілка, підкладкові матеріали і задник - можуть бути виконані з картону. Приваблива ціна виробів досягається заміною натуральних матеріалів і порушенням технології пошиття, а це відразу позначиться на якості взуття і вашому настрої.
2
Вибирайте матеріал взуття Для кожного сезону підійде взуття з натуральної шкіри. Крім незаперечних гігієнічних якостей, вона зберігає первісну форму, не утворює заломів на лицьовій частині верху і має стійку забарвлення зовнішніх і внутрішніх частин. Уважно огляньте взуття і переконайтеся у відсутності шлюбу. Перевірте збірку вироби, акуратність її виконання і якість кожної деталі. Огляньте з'єднання підошви і верху. Якщо це клейовий варіант, має бути повне прилягання без надлишків клею за межами стику обох частин. Оцініть якість швів. Декоративна і робоча строчки повинні проходити паралельно один одному, мати щільне і рівномірне натягнення.
3
Підберіть взуття для летаОсновнимі показниками якості річної взуття вважаються її легкість і зручність. Розгляньте відкриту модель - для жаркого часу дуже важливо, щоб ноги не втомлювалися і не набрякали. Ідеальним варіантом для літа стануть босоніжки з тонкими ремінцями. Перевірте їх кріплення з підметкою. Зверніть увагу на каблук: якщо він обтягнутий шкірою, на ній мають бути відсутні зморшки. Одягніть взуття і встаньте - ви легко зможете визначити різницю висоти підборів. Крім цього, огляньте щільність їх прилягання до п'яткової частини підошви.
4
Підберіть чобітки для зими У зимовій взуття найголовніше - збереження тепла і зручність для ніг. Хороші чобітки шиють зі шкіри з внутрішньої підкладкою з натурального хутра. Переконайтеся в цьому, розставивши густий ворс: основою штучної підкладки буде тканину, а у справжнього хутра - шкіра. Перевірте матеріал устілки - вона повинна повністю бути викроєна з хутра. У зимових чобітках буде тепло з помірно товстої рифленою підошвою. Щоб взуття зігрівала і не ковзала, зупиніть свій вибір на моделі з протекторної підошвою більше 1 см завтовшки. Особливу увагу приділіть застібці. Блискавка повинна легко ковзати по всій довжині чобота, а кріплення гачків бути надійними.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на наявність супінатора у взутті - він забезпечить ногам комфорт і вони не втомляться.
Корисна порада
Щоб відрізнити шкіряне взуття від синтетичної, прикладіть свою руку на черевик. Натуральна шкіра залишиться прохолодною, а шкірозамінник відразу нагріється.