Як оновити таблицю.

Таблиця є одним з основних елементів бази даних, в якій міститься основна її інформація. На основі таблиць будуються всі інші об'єкти баз даних, такі як запити, звіти і т.д.
Вам знадобиться
  • - навички роботи з MySql.
Інструкція
1
Скористайтеся командою Update для оновлення записів в таблицях. Побудувати цю команду можна наступним чином: Update, а потім введіть потрібні параметри оновлення таблиці бази даних.
2
Встановіть пріоритет даної команди, наприклад, Low_priority встановлюється в тому випадку, коли оновлення таблиці буде відкладено, поки інші сценарії не завершать роботу з таблицею.
3
При необхідності встановіть параметр Ignore, у випадку, якщо в таблиці є унікальні поля, а при оновленні виникає дублюючі значення, то дія команди не буде завершуватися, а ці значення не змінюються.
4
Введіть назву таблиці, для цього використовуйте параметр Tbl_name. Потім встановіть ключове слово Set, після цього додайте список полів, які підлягають оновленню, а також самі оновлювані значення полів у такому вигляді: Set «Введіть ім'я поля» = 'значення'. Наприклад, щоб оновити поле Country у всіх записах таблиці Users, запустіть команду: Update 'users' set 'country' = 'USA'. У випадку, якщо нове значення, яке присвоюється командою Update аналогічно старому, тоді це поле не оновлюватиметься.
5
Використовуйте наступний приклад для збільшення віку всіх користувачів, занесених до таблицю , на один рік: Update 'users' Set 'age' = 'age' + 1. Цим же способом ви можете виконати будь-яке арифметичну дію з числовими значеннями таблиці, тобто оновити дані за допомогою множення, ділення, віднімання або додавання.
6
Щоб задати умови відбору для записів, які підлягають зміні, використовуйте параметр Where. Для того щоб встановити максимальну кількість ізменямих рядків, скористайтеся параметром Limit. Наприклад, оновити перші п'ять записів у таблиці можна за допомогою наступної команди: Update 'users' Set 'age' = 'age' +1 Limit 5.