Як підчепити сабвуфер.

Сабвуфер являє собою пристрій для відтворення наднизьких частот. Його установка дозволить вам значно збагатити звучання аудіосистеми. Природно, це не предмет першої необхідності, але праця з його встановлення буде винагороджений якістю звуку.
Вам знадобиться
  • - аудіосистема;
  • - куточки;
  • - монтажна піна;
  • - сабвуфер.
Інструкція
1
Підготуйте підключення сабвуфера до аудіосистеми. Виконайте настройку схеми підключення колонок і чотириканального підсилювача таким чином, щоб всі присутні в схемі задні і передні колонки використовували два передніх каналу підсилювача. Для цього на них повинен бути встановлений кросовер з фільтром з підтримкою високих частот.
2
Подвійте потужність, для цього перемкніть задні канали на підсилювачі в моно-режим. Приєднаєте сабвуфери до підсилювача, для цього скористайтеся проводами сортаменту 12 для підключення колонок. Переконайтеся, що на задньому каналі є кросовер і фільтр низьких частот. Перед тим, як чіпляти сабвуфер, визначте оптимальне значення кросовера.
3
Закріпіть корпус за допомогою L-образних металліческх куточків, прикріпіть його підлозі або стіні. Переконайтеся, що всі проміжки між корпусом і куточками закриті силіконом.
4
Визначте оптимальне розміщення сабвуфера в багажнику, для цього змінюйте його розташування до тих пір, поки не отримаєте потрібне вам звучання. Багато хто любить звук, який виходить в результаті напрямки сабвуферів тому, це дає хвилям пройти більшу відстань і добитися глибини басів. Також можна направити сабвуфери на сидіння, щоб дати відчутний бас.
5
Знайдіть краще значення для кроссовера. Для цього встановіть на підсилювачі фільтр низьких частот на 100 Гц, потім увімкніть відтворення музики і слідкуйте за сабвуферамі. Чим нижче частота, тим менше руху. Занадто явне рух каже про спотворення звуку. Більшість аудіосистем найкраще працює при значенні від вісімдесяти до вісімдесяти п'яти Гц.