Як пов'язати ялинку гачком.

Ялинка, пов'язана гачком, стане прекрасним подарунком для ваших друзів або колег до Нового року або Різдва. В'яжеться вона просто і швидко. З подібною роботою впораються навіть новачки у в'язанні гачком, а також зв'язати її цілком під силу і дитині.
Вам знадобиться
  • - 50 г пряжі «Ірис» зеленого кольору;
  • - залишки пряжі різних кольорів;
  • - гачок № 1,5-2;
  • - великі і дрібні намистини;
  • - атласна стрічка;
  • - клей.
Інструкція
1
Ялинку в'яжіть у вигляді конуса зверху вниз. Для цього зручно буде скористатися предметом конусоподібної форми як шаблон і обв'язати його стовпчиками з накидом. Проте якщо у вас такого предмета немає, просто дотримуйтесь даної інструкції, і у вас все вийде.
2
Зробіть ланцюжок з п'яти повітряних петель. Замкніть їх в коло з'єднувальним стовпчиком.
3
У другому ряду в'яжіть 3 повітряні петлі підйому і стовпчики з накидом в кожну петлю попереднього ряду без надбавок.
4
У третьому ряду додайте 2 стовпчики з накидом. З 4-го по 9-й в кожному ряду додайте по 4 стовпчики. Десятий ряд в'яжіть без надбавок.
5
Далі додайте в кожному третьому ряду 3 рази по 4 стовпчики, потім по 4 стовпчики 2 рази в кожному другому ряду і по 4 стовпчики 3 рази в кожному ряду. В результаті у вас повинно вийти приблизно 80 стовпчиків. Пров'яжіть ще 7 рядів фантазійним візерунком. Їх можна пов'язати з різнокольорової пряжі.
6
Щоб ялинка не втратила форму, замочіть її в розчині желатину. Замочіть одну столову ложку желатину в холодній воді. Коли він набубнявіє, додайте води, щоб вийшов склянку розчину. Нагрійте, щоб желатин повністю розчинився. Покладіть в розчин конус. Надіньте на форму і залиште до повного висихання.
7
Поки ялинка сохне, зв'яжіть «ялинкові іграшки». Зробіть ланцюжок з трьох повітряних петель і зв'яжіть маленькі кружки стовпчиками без накиду.
8
На ялинку приклейте в'язані іграшки, бусинки і маленькі бантики з атласної стрічки. Щоб ялинка виблискувала, побризкати на неї лаком для волосся з блискітками.
9
Якщо ви хочете, щоб в'язана ялинка була «пухнастою», обшийте її по колу мереживом зеленого або білого кольору або присборить атласну стрічку і нашейте на в'язаний конус.
Корисна порада
Щоб у в'язаній гачком ялинки вийшли голочки, як у справжньої, зв'яжіть її з пряжі «Травка».
Напередодні нового року полки торгових точок ломляться від широкого асортименту новорічних товарів. І яких тільки розмірів і забарвлень немає. Кожен з нас обов'язково зможе знайти що-небудь за смаком. Але іноді хочеться подарувати собі чи близьким подарунок, зроблений власними руками. В'язана ялинка буде чудовим сувеніром, яка нікого не зможе залишити байдужим. Тим більше, що зробити її досить просто.
Вам знадобиться
  • Пряжа темно - зеленого кольору;
  • Картон або щільний папір;
  • Нитка і голка.
Інструкція
1
На спиці наберіть 25 петельок (можна і більше, якщо хочете велику ялинку, головне, щоб кількість петель було непарним). Пров'яжіть два ряди панчішної в'язкою, тобто з лицьового боку в'яжіть лицьовими петлями, а з виворітного - виворітними. В'яжіть далі і зменшуйте по одній петлі в кожному ряду з кожного боку, до тих пір, поки не залишиться одна петля. Повторіть в'язку ще раз, для того щоб у вас було дві ялинки.
2
З картону або щільного паперу зробіть трикутник такого розміру, як ялинки. Вставте його між ними і зшийте між собою. На маківці залиште петельку, для того, щоб ялинку можна було підвішувати.
3
Прикрасьте в'язану ялинку, використовуючи намистинки, бісер або нитки люрексу.
Зверніть увагу
При виборі пряжі для ялинки, зупиніться краще на зеленій і букльованої, тоді вона буде здаватися пухнастою і на ній не видно буде петель від в'язки.
Корисна порада
Таку ялинку можна використовувати в якості підставки для зберігання різноманітної біжутеріі.Елочку можна зробити будь-якого кольору (не тільки зеленого). Тут дайте волю своїй фантазії.