Як об'єднати кухню і вітальню.

Обладнання вітальні і кухні в одному приміщенні кардинально змінює дизайн квартири. Візуально збільшується простір, створюється відчуття єдиного ансамблю. Трохи фантазії і зусиль - і житло набуває індивідуальність.
Інструкція
1
Використовуйте дзеркальні поверхні для зорового розширення простору. Якщо на першому місці стоїть ексклюзивність, а не розширення - установка вітражів прекрасно впорається з цим завданням. Для забезпечення гарної звукоізоляції вибирайте панелі з масиву дерева, також вони здатні ідеально перетворити приміщення.
2
Встановіть розсувні перегородки. Цей варіант з успіхом продовжує тему зонування кухні - вітальні. Помістіть вбудований шафа в нішу. Декор фронтальних панелей також може бути найрізноманітнішим. Виберіть, відповідно своїм вимогам до організації корисного простору, «начинку шафи» - полки, ящики.
3
Скористайтеся перегороджує системою з вертикальною рухливістю, тоді одним натисканням кнопки дві зони легко трансформуються в одну. Перегородка буде забиратися в фальшпотолок, не залишаючи й натяку на що існувала кордон.
4
Розмежуйте простір між кухнею і вітальнею тканинними перегородками. Раніше вони активно використовувалися в Європі, але і зараз здатні зробити інтер'єр оригінальним і неповторним. Навіть в зібраному вигляді тканинний балдахін виглядає дуже витончено.
5
Роз'єднайте кімнату на дві функціональні зони за допомогою меблів. Поставте стелаж, для освіти чіткої межі, заповніть його посудом, книгами або іншими декоративними предметами. У якості «кордону» може виступати диван і утворена ним диванна зона.
6
Зробіть зонування візуальним або, іншими словами, умовним. Кличте зону кухні за допомогою невеликого подіуму, і два простору автоматично стануть незалежними один від одного. А якщо ви виділите бордюр подіуму невеликими лампочками або світловий стрічкою, то він знайде не тільки естетичний зміст, але і стане більш видимим, а значить більш безпечним. Звичайно, такий варіант недоречний в квартирах з маленькими дітьми, але, в цьому випадку, умовною межею може виступати дворівневий стелю.
7
Приділіть особливу увагу висвітленню. Для робочої зони зробіть його максимально функціональним, комфортним для здійснення кухонних робіт. А в зоні вітальні підвісьте декоративні світильники з м'яким плавним світлом. Краще, коли система освітлення має кілька рівнів: від яскравого до майже непомітного (так ви зможете легко регулювати світло залежно від того, чим збираєтеся займатися).
8
Об'єднати кухню і вітальню можна за допомогою легких панелей. Для початку виберіть спосіб, яким вони складатимуться: збиратися «гармошкою», або одна панель буде ховатися за одною, немов листковий пиріг. Від цього залежить вид кріплення і направляючих. Така конструкція виглядає необтяжливо і легко за рахунок ковзання по спеціальних рейках. По ширині прорізу підберіть необхідне число панелей. Зверніть увагу на матеріали, з яких виготовлені панелі, вони можуть служити додатковим прикрасою інтер'єру.
Нерідко люди, прагнучи зробити свою квартиру більш просторою, об'єднують різні приміщення. В останні десятиліття особливо популярним стало об'єднання кухні з залом (або, якщо слідувати європейській термінології, з вітальнею).
Інструкція
1
Перш ніж зважитися на такий крок, ретельно зважте всі за і проти. Квартира стане просторіше, варіантів розміщення меблів значно додатися, до того ж буде зручніше стежити за приготуванням їжі, не встаючи з дивана перед телевізором. З іншого боку, якщо в квартирі живе велика сім'я, домочадці напевно будуть відволікати господарку під час приготування їжі. До того ж кухню доведеться завжди містити в ідеальному порядку, адже вона буде на виду, а щоб позбутися від запахів, доведеться придбати якісну витяжку.
2
Твердо вирішивши об'єднати кухню з залом , зверніться за допомогою в спеціалізовану компанію. Професіонали зроблять всі необхідні виміри, складуть дизайн-проект і скажуть, чи можливо взагалі об'єднання кімнат у вашому будинку. Справа в тому, що якщо стіна між залом і кухнею виявиться несучої, то перепланування, швидше за все, буде неможлива. Далі необхідно узгодити план перепланування квартири і отримати офіційний дозвіл від житлової інспекції. Тільки після оформлення всіх необхідних документів можна приступати до об'єднання залу з кухнею. До речі, врахуйте, що після ремонту вам потрібно буде отримати нове свідоцтво про власність на квартиру, оскільки старе після зміни планування буде недійсна.
3
Наступний етап - знесення частини стіни. Займатися цим самостійно не варто, краще запросити професіоналів. Перш, ніж демонтувати стіну між кухнею і залом , необхідно буде поставити попереднє посилення. Ні в якому разі не відхилятися від приписів, зазначених в дизайн проекті! Після демонтажу стіни потрібно поставити постійне посилення. Запасіться терпінням: як правило, об'єднання залу з кухнею займає близько 4-7 днів. Прибравши стіну, ви можете приступати до оформлення приміщення.