Як збільшити продажі в роздрібному магазині.

Купівля товару - процес, який підпорядковується психологічним стереотипам поведінки покупця. Деякі покупці купують спонтанно, грунтуючись на раптовому пориві, інші - після ретельної перевірки інформації про товар. Існують певні закономірності поведінки покупців, що дозволяють збільшити роздрібні продажі.
Інструкція
1
Розташовуйте примірочні кабінки в магазині таким чином, щоб вони були помітні з більшості точок простору. Не забудьте про покажчики, що показують до них напрямок, щоб бажаючі приміряти одяг швидко знаходили їх, нікого не питаючи. Розміри вказуйте як на етикетці, так і за допомогою наклейки на вішалці або полиці.
2
Збільште кількість продавців в магазині, що торгує побутовою технікою в суботу в другій половині дня. Ця необхідність продиктована тим, що, за даними маркетингових досліджень, 75% покупців купують дану категорію товару в суботу після 17 годин, і лише 25% - до 12 годин дня.
3
Розташовуйте корзинки для покупок в декількох точках всередині торгового залу. Без них покупці звичайно купують не більше трьох одиниць товару, з кошиками же середній обсяг придбаної продукції збільшується в кілька разів.
4
На проходах поставте товар, який не вимагає уважного розгляду (шоколадки, жуйка і т.п.). Більш складні товари приберіть з проходу в те місце, де можна спокійно прочитати етикетку на них.
5
Розміщуйте продукцію для її більш активних продажів на рівні очей відвідувачів праворуч, або трохи правіше добре товару, що купується. Це спрацьовує тому, що більшість покупців - правші і частіше беруть те, що знаходиться з правого боку.
6
Створюйте в жіночих магазинах куточок для чоловіків, де вони можуть розслабитися і не квапити своїх жінок, поки ті роблять покупки. Поставте зручні крісла, помістіть телевізор, виділіть невеликий стелаж з дрібною електронікою, автомобільними аксесуарами.
7
Розташуйте на полицях, що знаходяться нижче рівня коліна і вище рівня очей великі коробки, забезпечені великими етикетками. Це необхідно для того, щоб випадають з поля зору торгові майданчики привертали до себе увагу.
8
В магазинах жіночих товарів давайте можливість помацати продукцію, прикласти її до себе, побачити зі сторони. Для чоловічих магазинів потрібні докладні етикетки із зазначенням великої кількості характеристик.