Як вивчити словникові слова.

Запам'ятовування словникових слів - найважливіша частина в вивченні будь-якої іноземної мови. Використовуючи різні методи, можна легко і швидко вивчити нові слова. Гарною підмогою є застосування творчих прийомів в навчанні.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет,
  • - словник,
  • - картонні картки.
Інструкція
1
Призначте час, коли ви будете займатися завчанням слів. Пам'ятайте, що вранці інформація переробляється мозком швидше. Намагайтеся займатися кожен день. Під час прогулянки можна згадувати назви навколишніх предметів.
2
Виріжте з картону прямокутні картки. Заповніть їх словниковими словами. Для цього на одній стороні напишіть слово, яке хочете вивчити, а на іншій - його переклад. Для більшої наочності намалюйте на картці зображення предмета. Це підвищить ефективність запам'ятовування.
3
Знайдіть собі помічника. Це може бути близький родич, з яким ви живете. Попросіть його називати слова, які написані на картках. Ви в цей час будете переводити їх. Цей спосіб більше підходить для тих, хто інформацію краще сприймає через слух.
4
Напишіть кілька разів одне і те ж слово. Скористайтеся кольоровими олівцями або ручками. Деякі люди швидше заучують слова, коли повторюють певні дії. Проговаривайте вголос слова, які пишете.
5
Читайте книги, журнали, газети іноземною мовою. Читання збільшує словниковий запас. Звертайте увагу на те, в яких випадках використовується те чи інше слово.
6
Скачайте в інтернеті аудіофайли на тій мові, яка вивчаєте. Закачайте їх в свій плеєр. Крім запам'ятовування нових слів, ви почуєте, як вони правильно вимовляються.
7
Відвідайте освітні сайти, присвячені вивченню мов. Як правило, на них міститься велика кількість корисної інформації: ребуси, кросворди, тематичні словники і т.д.
8
Скористайтеся методом асоціацій. Його суть полягає в підборі співзвучних слів. Наприклад, англійське слово fish (риба) співзвучне з російським «фішка».
9
Заохочуйте себе. На великому аркуші паперу намалюйте щаблі, по яких ви будете підійматися на саму останню з них. Вивчивши 100 нових слів, намалюйте зірку на щаблі. Придумайте нагороду, яку отримаєте по досягненні останнього ступеня.