Як зупинити зростання пухлини. секс зупинить метастази.

Злоякісні новоутворення становлять особливу небезпеку через швидке зростання і здатності давати метастази. Успіх лікування раку залежить від того, наскільки швидко вдасться призупинити цей процес.
Інструкція
1
Хіміотерапія - найбільш дієвий спосіб боротьби з пухлиною. Лікарські препарати, які використовуються для лікування, здатні не тільки зупинити зростання злоякісних новоутворень, але і повністю вбити їх. Для досягнення ефекту важливо пройти всі призначені лікарем курси, строго дотримуючи схему. Хіміотерапія токсична для організму, тому у більшості хворих виникають різного роду ускладнення. Своєчасно вживайте заходів, щоб впоратися з ними, інакше наступний курс лікування доведеться відкласти, а це погіршить прогноз на одужання.
2
Променева терапія згубно діє на клітини пухлини, що дозволяє зупинити її ріст. Лікування може проводитися як окремо, так і в поєднанні з хіміотерапією. Сама процедура повністю безболісна, однак до середини-кінця курсу можуть виникнути неприємні відчуття. Як правило, терапія призначається на 3-6 тижнів, але руйнація пухлини продовжується ще протягом 7-10 днів після закінчення курсу.
3
Коли неможливо вилікувати рак хірургічно, а променева і хіміотерапія не призводять до очікуваного результату, можна спробувати зупинити ріст пухлини на імунотерапії. Сенс лікування полягає не в боротьбі з новоутворенням, а в активізації специфічного протипухлинного імунітету. Метод є відносно новим, тому терапія проводиться далеко не в кожній клініці.
4
Багато онкологічні хворі намагаються зупинити зростання пухлини за допомогою народних засобів. Хтось використовує для цього рослинні препарати, хтось звертається до цілителів та екстрасенсів. Всі ці методи мають право на існування, але з точки зору традиційної медицини вони неефективні, а часом навіть небезпечні. Якщо ви вирішили спробувати зупинити зростання пухлини одним з подібних способів, не відмовляйтеся від лікування перевіреними ефективними методами. Перед прийомом будь-яких препаратів проконсультуйтеся з онкологом з приводу їх сумісності з ліками, використовуваними в лікарні.