Як заховати витяжку на кухні. Як зробити витяжку на кухні відео.

Витяжка - це конструкція, яка служить для вентиляції приміщення. При роботі такого пристрою забруднене повітря виводиться назовні. Прилад складається з парасольки, витяжного вентилятора і воздуховода. Таке обладнання буває купольним, плоским і вбудованим. Якщо ви хочете, щоб витяжка на кухні не кидалася в очі, вбудуйте її в верхню шафку над плитою.
Вам знадобиться
  • - підвісна шафка;
  • - витяжка;
  • - гофрований шланг;
  • - шурупи;
  • - короб з ПВХ.
Інструкція
1
Замовте підвісна шафка без дна. За допомогою шурупів прикріпіть витяжку до його середній полиці. В полиці і стелі такого предмету меблів зробіть додатковий отвір для шланга.
2
Прикріпіть гофрований шланг однією стороною до витяжки, а другий просмикніть в стельове отвір.
3
Якщо шафку з дном, прикріпіть витяжку до його днищу і зробіть у ньому ще одне додаткове отвір для гофра. Корпус витяжки скрійте додаткової панеллю з такого ж матеріалу, як і двері шафки.
4
Якщо площа витяжки менше, ніж площа дна шафи, виріжте в ньому отвір за розміром витяжки. Її корпус сховайте в шафку і прикрутіть до днища за отвори в нижній кромці.
5
Якщо витяжка відводить повітря у вентиляцію, проведіть гофр до вентиляційного отвору. Сховайте гофрований шланг до спеціального декоративний короб з ПВХ або гіпсокартону. Якщо витяжка працює в режимі рециркуляції, обріжте гофрований шланг на виході з шафки.
Зверніть увагу
Не можна робити гострі загини воздуховода або звужувати його. Не ставте перехідник менше, ніж діаметр самого воздуховода, так як він призначений для витяжки певного обсягу повітря за одну годину. Якщо звузити повітропровід, двигун витяжки почне сильніше працювати, що може прискорити його знос і підвищити рівень шуму. Вішайте витяжку на відстані не менше, ніж 80 см від плити. В іншому випадку їй може загрожувати загоряння від відкритого полум'я. Довжина і ширина витяжки в ідеалі повинна бути більше або дорівнює розмірам плити. Занадто маленька витяжка не зможе повністю охопити весь простір, і частина повітря і жиру залишатиметься на кухні.
Корисна порада
Повітроводи, виконані з дуже тонкої алюмінієвої фольги, при включенні витяжки видають шелесткі звуки. Тому переважніше вибирати пристрої з товстої фольги, заховані в круглі короби з ПВХ. Вони зменшують рівень шуму і не перешкоджають висновку повітря.