Як вивести запах собаки.

Собаки, як і інші живі істоти, мають свій запах, разом з шерстю він розноситься по квартирі. Хтось байдужий до такого «аромату», а хтось просто божеволіє, намагаючись позбавитися від собачого запаху в будинку. Для цього існують нескладні, але дуже дієвих заходів.
Вам знадобиться
  • - шампуні, спреї та пудри для собак;
  • - столовий оцет;
  • - горілка;
  • - жорстка щітка для вовни;
  • - зубна щітка;
  • - дитячий крем.
Інструкція
1
Регулярно мийте і обробляйте свого вихованця, використовуючи спеціальні засоби: шампуні, спреї та пудри.
2
Чи не мийте собаку часто гарячою водою і звичайним милом, це сприяє лише посиленню запах а і появі лупи у тварини.
3
Протирайте шерсть вихованця сумішшю 6% -ного столового оцту і горілки (1: 3). Намагайтеся частіше вичісувати собаку в період линьки, чистите їй вуха і зуби. Врахуйте, якщо присутній запах тухлої риби з пащі, у собаки зубний камінь, який необхідно лікувати.
4
Мийте після прогулянки лапи і живіт вихованця теплою водою, не застосовуючи миючих засобів. Пот у собак виділяється через подушечки лап, що може бути джерелом неприємного "аромату". Щоб уникнути запах а від лап собаки, змастіть їх після миття дитячим кремом.
5
Збалансуйте харчування - неправильне годування досить часто є причиною неприємного запах а від собаки. Якщо ви даєте їй натуральні корми, додавайте в її раціон нежирне м'ясо, крупи, такі як гречка, рис і геркулес, сирі овочі. Зверніть увагу, в деякі готові сухі або вологі корми вже входять речовини, що перешкоджають виникненню запах ів.
6
Досить часто причиною неприємного запах а є порушення роботи щитовидної залози собаки. Обов'язково відвідайте ветлікаря, щоб обстежити тварину.
7
Регулярно обробляйте підстилку, посуд та іграшки, якими користується тварина. Миску, з якої їсть і п'є собака, мийте з господарським милом, підстилку періть хоча б раз на місяць.
8
Періодично прибирайте в будинку, сухе й вологе прибирання нікому не зашкодить. Причиною неприємного запах а може бути собача шерсть, залишена нею на меблів, килимі і одязі людей. Використовуйте при сухого прибирання силіконові або гумові щітки, пилососьте килим хоча б один раз на тиждень, і вовни буде значно менше. Вологе прибирання робіть за допомогою рідких або порошкоподібних коштів - вони дозволяють ефективно видаляти запах від собаки.