Як відремонтувати витяжку.

Майже на кожній кухні є витяжка - вона являє собою витяжний вентилятор, призначений для видалення пари і частинок жиру, які наповнюють повітря приміщення під час приготування їжі. Розрізняють два типи витяжок: рециркуляційні (тобто фільтруючі) і відводять. Тривалість експлуатаційного періоду цього пристосування в чому залежить від правильності догляду за витяжками. Але все ж, якщо раптом витяжний вентилятор вийшов з ладу, його можна відремонтувати і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - фільтри;
  • - вода;
  • - мило;
  • - викрутка;
  • - запобіжник;
  • - лампочка;
  • - вугільні гранули.
Інструкція
1
Якщо витяжка перестає належним чином функціонувати, однією з причин цього може бути забився фільтр. У більшості випадків додатковим доказом, що свідчить про необхідність заміни фільтра, може стати зміна кольору Жіроулавлівающие фільтра.
2
Звичайно, частота заміни фільтра залежить від інтенсивності використання витяжного вентилятора, але при цьому існують і певні норми: замінюйте Жіроулавлівающие фільтри не менше одного разу на квартал.
3
Що ж стосується волоконних фільтрів, їх можете не міняти на нові - вони багаторазові, тому такий фільтр можна промити в теплій мильній воді, просушити і встановити на місце. Зміну фільтра обов'язково супроводжуйте чищенням повітрозабірних решіток.
4
Перш ніж замінити вугільний фільтр (він розрахований на півроку-рік), зніміть повітрозабірні грати та перевірте, чи можна розібрати фільтр по кромці. Якщо фільтр розбирається, вам не доведеться купувати вугільний фільтр: досить всередину засипати нові вугільні гранули, і витяжка далі працюватиме, як при новому фільтрі.
5
Якщо витяжка не включається, переконайтеся в тому, що вона включена в розетку і в такий є напруга.
6
Якщо проблема все ще не усунуто, перевірте, чи не перегорів у вилці запобіжник, а також переконайтеся в правильності кріплення проводів (для цього, звичайно ж, розберіть штекер з розетки витяжки).
7
У тому випадку якщо витяжний вентилятор працює, але лампа на витяжці не запалює, замініть стару лампочку нової (для того щоб це зробити, на деяких витяжках потрібно зняти плафон, а на інших - повітрозабірні грати).
Зверніть увагу
Всі операції, пов'язані з ремонтом витяжки, поводите лише після того, як переконаєтеся, що цей пристрій знеструмлено!
Корисна порада
Довірте вирішення серйозних проблем фахівцям: вони знавці у цій справі, а тому всі неполадки усунуть професійно.