Як навчитися ушу.

Ушу - національне китайське бойове мистецтво, яке має багато послідовників і учнів не тільки в Піднебесній, але і в багатьох інших країнах світу. Що ж потрібно зробити, щоб оволодіти ним?
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - наставник;
  • - кімоно;
  • - гроші.
Інструкція
1
Визначте для себе напрямок розвитку в ушу. Існує 4 основні розділи ушу, які можуть бути вам цікаві. Перший - саньда (повноконтактний бій), другий - таолу (комплекси), третій - шуяйзао (боротьба) і четвертий - тайцзітуйшоу (штовхання відкритими долонями).
2
Подумайте, перш за все, якась ваша основна мета від занять ушу. Якщо ви хочете пройти оздоровчу та бойову підготовку, то для вас буде доречно знайти школу тайцзицюань. Це найпоширеніший напрямок ушу в нашій країні, якій можуть добре навчити. Якщо ж для вас важливий тільки бойовий аспект, шукайте розділ саньда.
3
Знайдіть професійного наставника. Без хорошого досвідченого тренера буде вкрай складно оволодіти ушу, оскільки техніка має свою унікальну техніку виконання дихальних вправ і бойових комплексів. У нашій країні, проте, вже давно практикують цей вид.
4
Пошукайте в інтернеті спільноти або форуми, на яких ви зможете підшукати секцію в місці вашого проживання. Найкраще це зробити за допомогою соціальної мережі «вконтакте». Знайдіть групи за інтересами і вам підкажуть, де є школа і наставники ушу в місті.
5
Вивчіть основні правила ушу. Вам потрібно оволодіти, насамперед, спокійним рівним диханням у всіх рухах. Намагайтеся дихати животом. Тоді ви будете не тільки одержувати бойові навички, але й оздоровлювати свій організм. Слідкуйте за тим, як тренер проводить розминку, які рухи виконує.
6
Повторюйте весь матеріал по багато разів кожне тренування. Вивчіть основні комплекси рухів для новачків (таолу). Відпрацьовуйте спочатку прості комбінації, поступово ускладнюючи їх. Закріпіть всі навички в спаринговий заняттях. Все робіть строго відповідно до вказівок наставника.
7
Відвідуйте всі семінари, які проводяться у вашому місті або за його межами. Вони допоможуть вам знайти однодумців, познайомитися з професіоналами та інструкторами ушу, а також виведуть вас на більш серйозний рівень розвитку. Семінари та конференції можна порівняти з великими відкритими тренуваннями. Також на них можна отримати звання і ступінь майстра бойових мистецтв.