Як вибрати кахель для ванної. неякісна глазур плитки що робити.

Вибір кахлю для ванної - дуже важливе питання. Особливу роль відіграють технічні характеристики плитки - основного оздоблювального матеріалу і елементу декору.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно визначитися, для якої мети ви будете здобувати кахель. Існує плитка для підлоги і для стін. У кожного виду свої особливі характеристики. Після цього можете переходити до визначення антикорозійних властивостей матеріалу. В ванній кімнаті дуже велика вологість, тому плитка для цього приміщення повинна бути покрита вологостійкою фарбою. Рекомендується використовувати для обробки стін ванній кімнаті плитку, відсоток вологовбирання якої становить 20%. Плитка для підлоги повинна поглинати вологу не більше ніж на 6%. Вкрай не рекомендується використовувати настінну плитку для обробки підлоги. Вона може швидко стертися.
2
Кахель не повинен ковзати. Для перевірки якості поверхні просто намочіть палець і проведіть їм по зовнішній стороні матеріалу. Обов'язково перевірте розміри товару. Все плитки повинні бути однакові. Якщо ви вирішили використовувати для обробки не рельєфну плитку, то зверніть увагу на її поверхню. Вона повинна бути ідеально гладкою. Тріщин і сколів на матеріалі бути не повинно. При покупці прикладіть дві плитки лицьовими сторонами один до одного. Вони не повинні бути опуклі або увігнуті.
3
Не варто економити на матеріалі. Неякісна плитка може дуже швидко втратити свій привабливий вигляд. Осклованих шар і гладка глазур можуть швидко стертися. У підсумку бруд заб'ється в утворилися пори. Плитку в цьому випадку доведеться змінювати. Квадратні плитки повинні мати рівні краї. Перевірити їх досить просто. Прикладіть плитку один до одного. Краї повинні співпасти.
4
При виборі глазурі ванній плитки зверніть увагу на поверхню. Вона повинна бути рівномірно забарвлена. Патьоків і розлучень бути не повинно. Для ванній кімнати найкраще купувати плитку, яка має «теплі» або злегка «прохолодні» тони. Найкраще підходять для цього приміщення блакитні, рожеві і зелені кольори.