Як обставити вітальню кімнату. показати мебльовані вітальні.

Вітальня - це «серце» вдома, тому до оформлення інтер'єру даного приміщення слід поставитися відповідально. У цій кімнаті всі приймають гостей і відпочивають всією сім'єю, наприклад, за переглядом захоплюючого фільму. Враховуючи ці особливості вітальні, обстановка в цьому приміщенні повинна бути незвичайною.
Вам знадобиться
  • - меблі;
  • - штори;
  • - тюль;
  • - чохли.
Інструкція
1
Обстановка у вітальні залежить головним чином від обраного вами стилю оформлення даної кімнати. Зважаючи на це заздалегідь визначте особливості дизайну інтер'єру.
2
Якщо ви цінитель класики, то обставити вітальню можете у відповідному стилі. Даний дизайн інтер'єру приміщення увазі симетричність розташування світильників, меблів та інших предметів. При оформленні вітальні в класичному стилі використовуйте світлі і м'які пастельні тони. До предметів інтер'єру, використовуваним для обстановки вітальні в класичному стилі, належать такі: дерев'яні шафи, оббиті гобеленом дивани та крісла, щільні штори, м'який ковролін і обов'язково тюль.
3
Обставляючи вітальню в класичному стилі, врахуйте, що меблі повинні бути строго симетричною, в ній не повинно бути металевих і пластикових елементів. Як правило, фасади таких предметів містять строгі симетричні візерунки.
4
Досить часто до класики відносять інтер'єри в стилі бароко, ампір і рококо, так як саме такі напрямки свого часу шанувалися королями і тому були визнані модними і благородними. Бароко припускає наявність масивних прикрас - вензелів, важких штор, темних меблів. Тобто ви можете вибрати великий обідній стіл з масивними ногами, прикрасити вітальню схожою ліпленням по стелі.
5
Рококо - стиль більш легкий, тому припускає витончені декорації. Це теж вензелі, але виконані більш ажурно. Тут не повинно бути важкою, масивної меблів.
6
Ампір близький до традиційної класики, і в даному випадку вибирайте схожі предмети інтер'єру. При цьому врахуйте, що ампір - це імператорський стиль. У ньому прийнято прикрашати приміщення нагородами, кубками і т.п. Меблі в такому інтер'єрі теж симетрична і дерев'яна - ніяких пластикових і металевих елементів не зізнаються.
7
Чудово виглядає і вітальня кімната, оформлена в східному стилі. Для цього стильового рішення характерне використання низьких меблів, наприклад, м'яких пуфів. У більшості випадків стіни оформляють у білих і темних тонах, рідше - в червоному кольорі, а також у поєднанні червоного з білим або темнішими відтінками.
8
Якщо ви любитель хенд-мейк, можете оформити вітальню в стилі кантрі. Стіни приміщення в цьому випадку фарбуватимете в світлий колір, а в якості меблів використовуйте будь меблеві приналежності (ідеально підійде стара відреставрована меблі). Стільці, диван, крісла обов'язково покрийте чохлами з воланами, рюшами і зав'язками. Замість штор повісьте тонкі завіски з простим малюнком, наприклад в клітку.
9
Ідеально в стилі кантрі виглядають лляні вироби в якості скатертин, гардин тощо.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: стиль вітальні повинен гармоніювати з дизайном інших приміщень!
Корисна порада
Незалежно від того, який вибраний стиль для оформлення вітальні кімнати, це приміщення обов'язково повинно бути поділено на зони, в яких кожен член сім'ї та запрошений гість відчувати себе буде затишно. Не забудьте і про освітлення: якщо природного світла недостатньо, встановіть більше світильників, які допоможуть прикрасити інтер'єр.