Як навчитися більше підтягуватися на турніку. Як швидко навчитися багато підтягуватися.

Підтягування на турніку - універсальне вправа, яка розвиває багато груп м'язів. Його рекомендують виконувати представникам багатьох видів спорту, в яких потрібна сила і витривалість. Існують деякі прийоми, які можуть дозволити підтягуватися більше разів.
Вам знадобиться
  • - спортзал;
  • - перекладина;
  • - спортивна форма;
  • - пояс;
  • - вантажі;
  • - гантелі.
Інструкція
1
Візьміть собі за правило виконувати підтягування кожен день. Робіть їх як ранкової розминки. Все це підготує ваш організм до великих навантажень згодом. Почніть з першого разминочного підходу. Дотримуйтесь правильну техніку виконання вправи: випрямляйте повністю руки, підтягуйтеся до підборіддя і повільно опускайтеся. Багато хто забуває про ці моменти, роблячи підтягування різко і неправильно. Все це може призвести до травм. Виконайте ще 3-4 підходи по 8-10 разів.
2
Зміцнюйте м'язи спини і рук. Підберіть для себе декілька допоміжних вправ і виконуйте їх 3 рази на тиждень. Приміром, дуже ефективними є станова тяга, жим штанги лежачи, підйоми блоків на біцепси і трицепси. Чим більшу вагу ви будете піднімати в цих вправах, тим швидше ви будете прогресувати в підтягуваннях.
3
Підтягуйтеся з вантажем. У міру зміцнення зв'язок та м'язів, ви зможете виконувати підтягування з великою вагою, так як від вашої власної ваги ви не будете отримувати належну навантаження. Вантажами можуть бути спеціальні обтяжені наколінники. Якщо їх немає, тоді просто прив'яжіть до поясу гантелі в 2-3 кг. На першому етапі цього буде достатньо. Підтягуйтеся по 5-6 разів у кожному з 5 сетів. Поступово збільшіть вантажі до 5-10 кг, при цьому, не знижуючи кількість повторень і підходів.
4
Збільшуйте кількість підтягувань щотижня. Цього терміну буде цілком достатньо, щоб побачити навіть невеликий прогрес. Якщо ви, наприклад, підтяглися 9 разів в сеті минулого тижня, постарайтеся зробити 10 повторів на цій. Коли ви навчитеся давати м'язам больовий шок, тоді вони будуть здатні на більшу кількість підтягувань. Фіксуйте завжди свої результати в щоденнику тренувань.
5
Увімкніть спортивне харчування в свій щоденний раціон. Тільки за рахунок вправ і підвищеного навантаження неможливо домогтися результату в довгостроковій перспективі. Коли-небудь станеться «м'язовий застій». Щоб цього уникнути, вживайте креатин по 30 г, розмішуючи його з 300 мл молока. Робіть це до і після тренування.
Підтягування на турніку - відмінна вправа, доступне кожній людині для підтримки фізичної форми. Незважаючи на те, що зовні воно здається дуже простим, у ньому є свої правила і нюанси виконання, з якими вам неодмінно потрібно ознайомитися, щоб навчитися правильно підтягуватися.
Інструкція
1
Щоб навчитися підтягуватися на турніку , а також залежно від цілей ваших вправ, виберіть найбільш зручний вид хвата. Хват - це спосіб розташування рук на турніку . Він може бути: • Коротким, коли кисті рук розташовані поруч один з одним, над головою; • Звичайним, коли руки розташовуються на перекладині паралельно плечам; • Широким, коли руки навмисно ставляться ширше рівня плечей. Крім того, хват поділяють на прямий, зворотний і змішаний. • Прямим називається хват, коли зімкнуті пальці на турніку розташовані від особи підтягується. • Зворотний хват - той, при якому зімкнуті пальці рук розташовані до обличчя спортсмена. • Змішаний хват - це підтягування з чергуванням прямого і зворотного хвата рук на турніку , коли одна рука тримається прямим хватом, в інша - зворотним. Як ви розумієте, різний вид хвата при підтягуванні задіє різні групи м'язів. Таким чином, підтягуючись, можна розвивати не тільки м'язи плечового пояса, але і м'язи спини.
2
Щоб навчитися підтягуватися на турніку , дотримуйтесь головному правилу. Підтягування вважається правильним, коли голова спортсмена під час руху описує плавний півколо, в нижній точці якого верхівка розташовується під турніком, а у вищій точці - підборіддя на 1-2 сантиметри знаходиться над турніком. Манера підтягування повинна бути рівною і спокійною. Швидкість підтягувань не повинна бути занадто швидкої або, навпаки, навмисно повільної.
3
Загальне положення тіла підтягується має бути рівним. Ноги можуть бути кілька розімкнуті, але не розведені занадто широко в сторони. Будь підстрибування і посмикування на турніку , зазвичай покликані допомогти дотягнутися підборіддям до перекладини, коли у підтягується кінчаються сили, насправді забирають ще більше вашої енергії. Тому якщо ви відчуваєте, що потрібну кількість підтягувань ще не набрано, а сили вже закінчується, краще зробіть невеликий перепочинок, ніж вичавлювати з себе останні підтягування ривками. Через деякий час знову поверніться до перекладини. М'язи набагато швидше відновлюються під час роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qgak73cQvDQ