Як вилікувати синяк.

Синці - неопасное, але помітне і часто хворобливе явище, від якого не застрахований ніхто. Якщо ви посадили синяк - від нього можна позбутися в короткі терміни, якщо почати лікування якомога раніше.
Інструкція
1
Прикладіть до щойно забитого місця лід на 10 хвилин. Холод звузить судини і зніме почервоніння. Розтирайте забій, прикладайте холод протягом перших двох днів. Через деякий час почніть робити для забитого місця ванночки та спиртові компреси. Піднімайте пошкоджену кінцівку вгору - це призведе до відтоку крові.
2
Змішайте з медом подрібнену гірку полин і прикладіть на місце забитого на годину. Якщо у вас немає можливості дістати свіжу полин - робіть відвари і настої з сухого полину.
3
Ще один рецепт, що допомагає від синців - суміш з оцту, води і 100 грамів горілки. Накладайте на синяк компреси з отриманої рідини і повторюйте їх два-три рази.
4
Від синців також допомагає сольовий компрес. Розчиніть в 100 мл води столову ложку солі просочіть марлю або чисту тканину. Зауважте хворе місце цією тканиною і закріпіть. Сіль допоможе синцю розсмоктатися.
5
Сіль можна використовувати і як грілки - купите і прикладайте до хворого місця соляну грілку, або просто нагрійте сіль, загорніть в хустку і прикладайте до синців.
6
Якщо синяк великий - накладіть на нього тугу пов'язку або еластичний бинт, який рівномірно розподіляє навантаження, а якщо є підозра на підшкірний крововилив - обов'язково покажіться лікареві-травматолога.
7
Щоб запобігти появі синців від незначних ударів, їжте для профілактики побільше фруктів і овочів, що містять вітамін С. Пийте вітаміни з аскорбіновою кислотою. Також не забувайте про продукти, що містять залізо. Все це зміцнює судини і кровоносну систему.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z89RTVFcdBc