Як намалювати квітку від руки.

Живі квіти - відмінний об'єкт для початківця художника. Їх незвичайна форма і цікава гра кольору дозволить розвинути навички в малюванні. Якщо ви боїтеся, що не встигнете замалювати зрізані квіти і вони зів'януть, вирушайте на пленер. Начерк, зроблений протягом дня на природі, можна завершити будинку по фотографії.
Інструкція
1
Аркуш паперу для акварелі розташуйте горизонтально. Подумки розділіть його на 4 рівні частини вертикальної і горизонтальної осями. Основна маса квітки буде знаходитися в правій верхній частині.
2
Розділіть цю чверть навпіл вертикальною лінією. Ліву половину повинен зайняти квітка . Накидайте його обриси у вигляді овалу, злегка виходить за центральну вертикальну вісь листа.
3
Уточніть висоту квітки (без стебла) - вона повинна бути вдвічі менше його довжини. Відміряйте третину висоти і проведіть горизонтальну лінію, злегка прогинається в центрі - це місце згину нижнього пелюстки. Нижню його кордон зробіть хвилястою. Малюючи контури квітки, використовуйте твердий олівець (2Т або 4Т) і намагайтеся звести до мінімуму силу натиску.
4
Ще третина висоти займають дві пелюстки зліва. Вони знаходяться під кутом 30 ° по відношенню до нижнього і доходять лише до середини. Праворуч від них намалюйте два вертикальних пелюстки. В останню чергу додайте ще один, що виглядає зверху.
5
Двома вертикальними лініями позначте стебло квітки, а потім приступайте до роботи кольором. Передати ніжні відтінки рожевого можна за допомогою акварелі. Щоб малюнок виглядав об'ємним, потрібно якомога точніше відобразити зміна кольору через особливості освітленості.
6
Заздалегідь підготуйте в палітрі всі необхідні відтінки. Щоб зробити перехід від одного тону до іншого плавним, потрібно буде малювати дуже швидко - часу на змішування потрібного відтінку не буде. В одній «лунці» палітри підготуйте поєднання рожевого та жовтого і розбавте його водою по напівпрозорого стану. Потім з'єднайте рожевий і помаранчевий - цей відтінок повинен бути насиченим. Також вам знадобиться світло-бузковий - поєднання рожевого і синього.
7
Першим кольором поставте плями на самих освітлених місцях квітки: на самому верхньому пелюстці, в центрі тих, які знаходяться праворуч і ліворуч від нього.
8
Суміш рожевого і оранжевого передасть світіння пелюсток на місці згину. Проведіть тонку лінію по верхній кромці нижнього пелюстки і зафарбуйте центр пелюстки, який над ним.
9
Бузковим заповніть решту простору в виїмках пелюсток. Цей колір повинен ставати більш насиченим і холодніше, а на більш опуклих частинах повинен переважати рожевий.
10
Двома відтінками зеленого розфарбуйте стебло квітки. Жовтим і охрою намалюйте тичинки в центрі суцвіття.