Як лікувати м'язову дистрофію.

Атрофія м'язів призводить до зменшення сили та обсягу рухів - паралічу і парезу. Різні поєднання атрофий м'язів обличчя, очей, кінцівок, тазового або плечового пояса носять назви авторів, вперше котрі описали дану патологію. Всі форми дистрофії носять спадковий характер, тому найчастіше спостерігаються в різній мірі у членів однієї родини. Дистрофія - повільно прогресуюче захворювання, що дозволяє тривалий час залишатися працездатним.
Вам знадобиться
  • - яблучний оцет;
  • - корінь дягелю лікарського;
  • - англійська сіль;
  • - сінна труха, березове листя, хвойні гілки, вівсяна солома, корінь лопуха.
Інструкція
1
На початкових стадіях захворювання діагностування затрудненно. Проводиться об'ємне обстеження всіх членів родини, електроміографія.
2
Специфічного лікування м'язової дистрофії немає. Проводиться вітамінотерапія, масаж, електростимуляція і ін.
3
Провідну роль у підтримці м'язового тонусу грають посильні фізичні вправи. Лікувальна фізкультура покращує обмінні процеси в організмі і збільшує силу і життєздатність м'язів.
4
Щодня протирайте тіло серветкою, змоченою у воді і злегка віджатою. Спочатку - груди, потім спину, після цього кінцівки. Процедуру не розгортайте, досить 2 хвилин. Після обтирання необхідно укутати і побути в теплі до висихання.
5
Можна такі обтирання здійснювати сумішшю води з яблучним оцтом або чистим яблучним оцтом.
6
Приготуйте настоянку дягеля лікарського. Заповніть банку на третину її обсягу подрібненим коренем дягеля, решта об'єму посуду наповніть горілкою. Витримайте склад в темному місці 9 днів, періодично струшуючи.
7
Процідіть і втирайте настойку в ноги, руки, груди і спину перед сном, попередньо обтерев тіло водою і зігрівшись. Після розтирання тіла настоянкою дягеля лягайте під ковдру. Процедуру виконуйте тривалий час щодня.
8
Приймайте 1-2 рази на тиждень ванни з англійською сіллю. Через брак останньої, можна використовувати морську або звичайну, змішану з березової золою: на 100 літрів води необхідно 3-5 кг солі.
9
Щодня (або через день) робіть ножні ванни. Для ванн використовуйте відвари сінної потерті, хвойних гілочок, вівсяної соломи, березового листя, кореня лопуха. Приготуйте 2 бака ємністю 20-25 літрів. В один налийте холодний відвар (кімнатної температури), у другій - гарячий (50-55 градусів С).
10
Опустіть ноги в гарячий відвар і тримайте до їх почервоніння, вийнявши з гарячої води, опустіть в бак з холодним відваром на 30-40 секунд. Цю процедуру виконуйте 5-7 разів. В кінці помістіть ноги в гарячий відвар на 20 хвилин, потім в холодний на 1-2 хвилини. Після закінчення процедури потримайте ноги деякий час в теплі. Курс лікування - місяць, місяць - відпочинок. Виконання даних процедур має бути постійним.
Зверніть увагу
Причиною м'язової дистрофії може стати неправильний спосіб життя, нестача вітамінів групи В і вітаміну Е, нераціональне харчування. Також можливий розвиток хвороби в результаті травми або інфекцій.