Як лікувати корінцевий синдром.

Корінцевий сидром - симптом широкого кола захворювань. Основними причинами є остеохондроз і міжхребцева грижа. Також причиною корінцевого синдрому може стати компресійний перелом хребців, спондилоартроз та ін. Захворювання супроводжується болем по ходу защемленного нерва, порушується чутливість в зоні іннервації даного нерва, з'являється порушення рухів внаслідок змін в м'язах. Відбувається всихання м'язів, помітне неозброєним поглядом.
Вам знадобиться
  • - виконання лікувальної фізкультури;
  • - п'явки;
  • - горілка, мед, редька, сіль.
Інструкція
1
Діагностика захворювання здійснюється шляхом рентгенографії хребта в бічний і передньої проекціях. Найбільш інформативний метод - магнітно-резонансна томографія. Також необхідно дослідження клінічних симптомів.
2
Лікування захворювання можливе тільки після встановлення причини, що викликала його. Найбільш часто застосовується комплексне лікування, яке включає прийом знеболюючих препаратів - в гострій фазі захворювання, витягування хребта, спеціальний масаж і лікувальна гімнастика - в стадії ремісії. До щадним методам лікування також відноситься рефлексотерапія, мануальное вплив, фізіотерапія, дієта, спрямована на зниження ваги і виведення солей.
3
Крім знеболюючих препаратів типу «баралгіну» і «Кеторола» застосовують нестероїдні протизапальні засоби («Диклофенак», «Кетонал», «Моваліс»), місцево дратівливі мазі «Финалгон», «Капсикам», перцевий пластир. Можливе застосування епідуральної блокади анестетиками.
4
В лікувальному закладі використовується ряд спеціальних тренажерів для витягування та розробки рухливості хребта, зміцнення глибоких м'язів спини.
5
Найпростішу розтяжку хребта виконуйте в домашніх умовах. Ляжте на спину, п'яти і стегна притисніть до підлоги, руки витягніть за голову наскільки можливо. Ноги витягніть на повну довжину, ступні під прямим кутом, носки потягніть на себе. Обережно потягніть п'яту правої ноги вперед, а руки - в протилежну сторону за голову. Коли п'ята зафіксується на максимальному видаленні, виконайте те ж саме з лівою ногою. Повторюйте вправу по 10 разів кожною ногою.
6
Також виконуйте вправу «зла кішечка - добра кішечка», і вправа «колінно-ліктьова поза». Встаньте на карачки, спина паралельно підлозі. Спираючись на долоні і лікті, максимально тягніть, відштовхуйте корпус тіла назад. Намагайтеся досягти почуття напруги в попереково-крижової області. Спину тримаєте прямій.
7
В період загострення захворювання носите спеціальний корсет, що підтримує м'язи. Але не слід забувати, що найкращий корсет - це той, що дан природою. Зміцнюйте свій власний м'язовий корсет шляхом регулярного фізичного навантаження.
8
Використовуйте засоби народної медицини. Приготуйте суміш з чверті склянки горілки, півсклянки меду,? склянки натертої на дрібній тертці чорної редьки, 20 грамів солі. Суміш ретельно розмішайте. Використовуйте для розтирання болючих ділянок. Також приймайте всередину по чайній ложці двічі на день до їди при загостреннях.
9
Больовий синдром добре знімається п'явками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mn22QB4F8Qo
Зверніть увагу
Дотримуйтесь профілактичні заходи виникнення корінцевого синдрому, які полягають в недопущенні дегенеративних процесів у хребті, зміцненні м'язів спини за допомогою ЛФК та масажу.
Корисна порада
Не носіть тяжкості більше 5 кг, уникайте поворотів тулуба з вантажем в руках, не переохолоджуватися. Контролюйте вагу - нормалізація ваги є одним з важливих способів профілактики корінцевого синдрому.