Як поліпшити зростання.

Зростання закладений в нас генетично, і стати вище покладеного навряд чи вийде, але найчастіше буває так, що в силу недостатнього отримання організмом поживних речовин і неправильного способу життя людина не використовує всі свої можливості вирости і залишається навіть нижче задуманого спеціально для нього природою. Що робити в такому випадку? Як поліпшити зростання?
Інструкція
1
Харчування та забезпечення організму всіма необхідними речовинами - це основа здорового та активного росту. Кісткам, щоб розвиватися, вкрай важливі фосфор, кальцій, магній. Всі ці речовини містяться в рибі, молочних продуктах (сирі, молоці, йогуртах). Якщо ви відчуваєте гострий недолік цих життєво необхідних елементів - пийте спеціальні вітаміни або мультивітаміни. Регулярно вживайте білок, який є основним будівельним матеріалом. Пийте багато води, це насичує клітини необхідною вологою і покращує обмін речовин.
2
Займайтеся спортом, робіть вправи для розвитку суглобів і розтяжку хребта. Щоранку починайте з неспішної зарядки і потягиваний - це «збудить» вироблення суглобної рідини, до суглоба набагато краще і активніше м і кісткам почнуть надходити живильний речовини. Почніть займатися йогою, хоча б один-два рази на тиждень. Ці заняття начебто змушують організм використовувати всі закладені природою можливості, а також збільшують гнучкість хребта. Адже в напруженому і нерозвиненому стані наш хребет може відбирати до цілих 5 сантиметрів зросту! Також намагайтеся не сутулитися і зміцнюйте м'язи спини.
3
Ведіть активний спосіб життя - прогулянки на велосипеді, походи, біг на свіжому повітрі - все це надає непряме, але цілком ефективний вплив на зростання. Ваше тіло отримує сигнал до розвитку і руху, тканини насичуються киснем. Крім того, прогулянки під сонячними променями покращують синтез вітаміну D - вкрай важливого і необхідного елемента для розвитку кісток і їх зміцнення. Дотримуючись цих рекомендацій, через кілька місяців ви зможете заміряти свій ріст і порадіти парі-трійці доданих сантиметрів.