Як красиво обставити будинок. облаштування будинку просто і красиво.

Процес оформлення будинку - це одночасно і задоволення, і головний біль. Незважаючи на величезне бажання зробити житло красивим, не завжди зрозуміло, з чого почати і в якому напрямку рухатися. Щоб упорядкувати роботу, спочатку придумайте дизайн для кожної кімнати, а потім готову картинку відтворіть в реальності.
Інструкція
1
Почніть роботу над зовнішнім виглядом будинку від загального до приватного. Звичайно, випадково знайдений в магазині торшер може визначити стиль інтер'єру. Але цей шлях може стати і тупиковим - накупивши красивих предметів, ви не зумієте гармонійно поєднати їх в межах однієї кімнати. Тому вивчіть інформацію про основні існуючих стилях. Інформацію можна почерпнути в спеціалізованих журналах та на інтернет-сайтах. Порівняйте кілька джерел, щоб відсіяти некомпетентні.
2
Виберіть кілька стилів, які здаються вам найкрасивішими. Уявіть, чи зручно вам буде жити в подібній обстановці. Адже зовні привабливий інтер'єр може виявитися надмірно декоративним, громіздким або нав'язливим. Для кожної кімнати будинку виберіть свій стиль або обмежтеся одним для всього простору. Випишіть його характерні риси, колірну гамму, форму меблів.
3
Накресліть план кожної кімнати, зберігаючи реальні пропорції простору. Розставте на кресленні предмети меблів, які вважаєте за необхідне, орієнтуючись на фотографії подібних інтер'єрів. Визначте, які предмети повинні бути в кожній кімнаті, а які будуть зайвими. Складіть список меблів, яку ви хочете придбати.
4
Щоб приблизно уявляти, як буде виглядати ваша кімната, зробіть колаж. Сфотографуйте в магазині (або знайдіть в інтернеті) предмети, які плануєте розмістити будинку . Поєднайте їх з фотографією кімнати в графічному редакторі на комп'ютері. Якщо вас влаштовує результат, втілюйте плани у життя.
5
Якщо ви не впевнені у виборі стилю, створіть один з найпростіших і популярних на даний момент. Він припускає мінімалістичність, яку можна буде трансформувати, коли у вас з'являться певні ідеї. Оформіть кімнати в стилі прованс. Кімнати викрасьте білої або будь-який інший дуже світлою пастельній фарбою. Обставте її меблями гранично простий форми - круглим столом, стільцями з прямокутними спинками, комодом, книжковою шафою з відкритими полицями. Стільці та дивани можна «одягнути» в чохли з тканини з яскравим рослинним візерунком. Розставте вази з квітами, на стіни повісьте фотографії в простих однакових рамках соковитих відтінків. Доповніть інтер'єр витонченими статуетками у вінтажному стилі.