Як навчитися в'язати жилет.

В'язаний жилет - прекрасна одяг для прохолодних днів. Щільної в'язки - він буде добре виглядати зі спідницею і брюками і стане родзинкою в гардеробі. Ця модель поза часом. Класичний жилет сучасний і актуальний дотепер, а зв'язати його по силам навіть починає умільці.
Вам знадобиться
  • Для розміру 46-48:
  • - 200 г вовни;
  • - спиці № 3 і 2,5;
  • - гачок.
Інструкція
1
Основна в'язка жилет а - типу тканини: 1-й ряд: 1 лицьова, 1 петлю зняти не пров'язуючи, нитка протягнути позаду знятої петлі. 2-й ряд: зняту в попередньому ряду петлю провязать лицьовій, потім 1 петлю зняти не пров'язуючи, нитку протягнути перед знятої петлею. Гумка: 1х1 (одна лицьова, одна виворітна).
2
Наберіть для спинки на спиці № 2,5 122 петлі і пров'яжіть гумку 1х1 висотою сім сантиметрів. Потім перемістіть роботу на спиці № 3 і пров'яжіть всі петлі вузький типу тканини за винятком 11 перших і 11 останніх петель, які в'яжіть гумкою.
3
Додавайте з обох сторін жилет а після 11 перших і перед 11 останніми петлями через кожні 2,5 см 16 разів по одній петлі.
4
Провязав 47 см, закрийте по лінії скоса плеча чотири рази по 7 петель і три рази по 6 петель. Закрийте по вирізу ворота решта 62 петлі.
5
Наберіть для правої полки 62 петлі на спиці № 2,5 і пров'яжіть гумку висотою 7 см. Змініть спиці на № 3 і далі в'яжіть основному візерунком, за винятком перших і останніх 11 петель, які продовжуйте виконувати гумкою.
6
Додайте 16 разів по одній петель по лінії бокового шва, так само, як на спинці.
7
Зв'яжіть два укорочених ряду на висоті 25 см, що не пров'язуючи в першому ряду 8, а в наступному - 16 петель з боку бокового шва.
8
Пров'яжіть 17 см з боку вирізу і зменшіть через кожні 1,5 см 15 разів по одній петлі.
9
Закрийте на висоті 48 см по лінії скоса плеча чотири рази по сім петель і три рази - по шість. Решта на спицях 11 петель в'яжіть гумкою ще протягом 12 см.
10
З'єднайте потім ці петлі з 11 петлями лівої полки. Зробіть на планці правої полиці з 3 повітряних петельки для застібки.
11
Ліву полку в'яжіть таким же чином, як і праву.
12
Сшейте з боків тільки гумку. Обв'яжіть краю жилет а гачком одним рядом щільних петель. Потім, Провязав гачком ряд, обмітайте через край декоративної ниткою.
Зверніть увагу
У моделі зазначено орієнтовна кількість пряжі. Тонкої, слабо скрученої, вовни треба значно менше, ніж товстою, сильно скрученої.
Корисна порада
При в'язці жилета найкраще використовувати пряжу приглушених (неяскравих) тонів: сірого, блакитного, блідо-рожевого, світло-зеленого і т.д.