Як навчитися малювати на склі. Як малювати по склу та кераміці відео.

Використовуючи для отримання навичок малювання на склі такі прості і нескладні матеріали, як порожня скляна пляшка або скло з фоторамки, ви зможете придбати для себе цікаве захоплення і майже безмежний простір для польоту фантазії. Щоб зрозуміти, подобається вам це заняття чи ні, не обов'язково купувати повний набір фарб, досить 3-4 базових кольори, одного контуру і пари кистей.
Вам знадобиться
 • - рамка для фотографій зі склом;
 • - акрилові фарби по склу та кераміці;
 • - розчинник для акрилових фарб;
 • - акриловий лак;
 • - пензлики № 2/4 та № 6/8;
 • - об'ємні акрилові контури;
 • - палітра для фарб;
 • - простий малюнок;
 • - ватяні диски;
 • - ватяні палички;
 • - бавовняна рукавичка.
Інструкція
1
У рамки для фотографій з заднього боку відігніть кріплення і дістаньте скло. Знежирте його за допомогою засобу для миття вікон або вимийте теплою водою з використанням засобу для миття посуду і витріть насухо м'якою НЕ ворсистої тканиною. Також можете знежирити скло, протрав його спіртом.Виберіте в інтернеті, книзі, журналі простий сподобався вам малюнок або намалюйте самі. Краще, щоб зображення було досить великим, без дрібних деталей. Малюнок повинен підходити під розмір скла від рамки.
2
На рівній робочої поверхні підготуйте всі робочі матеріали. Для роботи з акриловою фарбою також знадобиться банку з теплою водою, щоб обполіскувати кисті. Для обсушування кисті після ополіскування краще використовувати ватний диск. Він добре вбирає надлишки вологи. Щоб від пальців на склі не залишалося слідів, надягніть бавовняну рукавичку на ту руку, який ви будете притримувати скло під час роспісі.На обраний вами малюнок покладіть зверху скло. Виберете оптимальне розташування малюнка на склі . Притримуючи його рукою, акуратно обведіть малюнок акриловим контуром. Намагайтеся, щоб лінії контура були плавні. Якщо ви допустили якусь помилку при нанесенні контуру або фарби, виправте її за допомогою ватної палички або ватного диска, злегка змоченого теплою водой.Подождіте, поки контур підсохне, потім приступайте до розфарбовування малюнка. Для розпису деталей використовуйте кисті № 2/4, для розпису фону кисті № 6/8. Перед використанням акрилові фарби, якщо вони розфасовані в банки, ретельно перемішайте за допомогою пластикової або дерев'яної палички. Паличку промивайте теплою водою або обтирають вологим ватним диском або тряпочкой.Для додання фарбам прозорості використовуйте спеціальний акриловий розріджувач.
3
Закінчивши розписувати скло, просушіть фарбу мінімум 12 годин при кімнатній температурі. Ні в якому разі не сушіть виріб на батареї або за допомогою фена, інакше барвистий шар може порушитися і виріб буде зіпсовано. Якщо ви наносите фарбу в кілька шарів, кожен шар необхідно просушувати протягом 12 часов.На висушений малюнок для додання додаткового блиску і захисту нанесіть тонким шаром акриловий лак. І ще раз просушіть виріб. Кисті ретельно промийте теплою мильною водою і обсушити тряпочкой.Распісанное скло вставте в рамку.
Корисна порада
Щоб набити руку в малюванні по склу, можна розписувати вільним стилем без використання трафаретів порожні пляшки, баночки з-під дитячого харчування.