Як зробити вітальну газету.

Вітальні листівки, які можна купити до кожного свята, рано чи пізно набридають. Їх можна замінити більш оригінальною формою - газетою. Наприклад, цікава буде особиста вітальна газета, подарована імениннику в день народження.
Інструкція
1
Знайдіть вдалі фотографії іменинника, що відносяться до різних періодів життя. Роздрукуйте їх у форматі А4. Одну з найсвіжіших фотографій роздрукуйте в форматі А3.
2
Візьміть ватман. Розташуйте його горизонтально. Расчертите його на прямокутники, що відповідають розміру фотографій. Прямокутники повинні розташовуватися в один або кілька рівних горизонтальних рядів.
3
Навколо кожної фігури намалюйте окантовку, характерну для кінематографічної плівки. Наклейте фотографії в підготовлені рамки. Під кожним «кадром» напишіть кілька слів, що характеризують іменинника у віці, який відображений на фото. Під самою великою фотографією напишіть поздоровлення. Повісьте стін газету в кімнаті, в якій ви будете святкувати день народження.
4
Зробіть газету , схожу на традиційні ЗМІ. Підшукайте тонкий папір - кілька аркушів зручного для вас формату (А3 або А4). На комп'ютері зверстати газету . Наберіть тексти в публіцистичних жанрах. На першій смузі такої газети розмістіть фотографію винуватця торжества і почала нарису про нього. Продовження можна перенести на третю сторінку. В портретному нарисі опишіть історію життя людини, її позитивні якості.
5
На другій сторінці напишіть репортаж. У характерному для цього жанру стилі розкажіть про знаменну дні - дні появи іменинника на світло. Зберіть відомості, поговоривши з його родичами.
6
Ще один жанр, відповідний для вітальної газети - інтерв'ю. Заздалегідь поговоріть з близьким вам людиною на теми, які цікаві і йому, і вам. Думки друзів і родичів про іменинника можна оформити у вигляді опитувань і листів читачів.
7
На останній сторінці надрукуйте кросворд і астрологічний прогноз, присвячені «новонародженому». В питаннях зашифруйте факти його життя. У прогнозі майбутнього не обов'язково керуватися реальними астрологічними даними. Від усієї душі наобіцяв близькій людині побільше радості та успіхів.