Як робити каву з пінкою.

Для цінителів кави з пінкою питання, як його варити, рівнозначне питанню, як взагалі варити каву. Якщо ви хочете отримати ароматну, густу й щільну пінку, вам допоможе знання деяких тонкощів.
Вам знадобиться
  • - джезва (турка для варіння кави),
  • - якісна кава.
Інструкція
1
Якість та кількість пінки багато в чому залежить від посуду, в якому ви готуєте кави . Чим істотніше різниця в розмірах підстави джезви і горлечка, тим щільніше і краще вийде пінка. Однак у цьому випадку кави може досить швидко з-під неї втекти, тому будьте уважні.
2
Сорт кави ви можете вибрати на свій смак. Однак необхідно, щоб кави був якісним, оскільки багато в чому від цього залежить утворення самої пінки. Утворюється вона з бульбашок повітря і ефірних масел, що виходять на поверхню. Якщо пінка стійка і щільна, це говорить про те, що в кави міститься велика кількість ароматичних масел, а значить, і про його якість.
3
Кавові зерна беріть з розрахунку 1 ч.л. (З верхом) на 80 - 100 мл води. Зерна потрібно молоти відразу перед варінням, при цьому помел повинен бути дуже невеликий, майже як борошно.
4
Для приготування кави використовуйте холодну воду. Найкраще підійде бутильована або очищена, не слід використовувати гарячу або кипіла воду, а також з-під крана.
5
Залив змолоти зерна водою в джезві, ретельно перемішайте ці інгредієнти дерев'яною паличкою або ложкою. Найчастіше вже після цього на поверхні з'являється заготовка - світла тонка вівчарик.
6
Варіть кави на слабкому вогні. Через деякий час пінка почне темніти, потім вона покриє всю поверхню кави і стане підніматися. У той момент, коли вона дійде до краю джезви (при цьому не встигнувши вийти через край), зніміть кави з плити і дайте трохи постояти.
7
Коли пінка трохи зійде вниз, знову поставте джезву на плиту, до того моменту, коли пінка підніметься. Повторіть ще раз. Після цього спочатку викладіть пінку в чашку чайною ложкою і тільки потім наливайте кави .
8
Ви можете також викладати пінку в чашку після кожного її підняття, але постарайтеся залишити на поверхні кави хоча б трохи пінки, яка буде її прикривати. В іншому випадку він закипить, утворюючи звичайні бульбашки, а значить, вам доведеться все починати спочатку.
Корисна порада
Крім того, приготувати каву з ароматною пінкою можна за допомогою кавомашини або за допомогою автономного вспенивателя молока.