Як відкрити магазин джинсового одягу. чи вигідний джинсовий бізнес.

Джинсовий одяг завжди в моді, тому що вона практична, зручна і відносно недорога. Підтримання асортименту, зручне розташування приміщення і організація регулярних поставок - ось на що слід звернути увагу підприємцю, що вирішив відкрити магазин з продажу джинсів.
Інструкція
1
Починати торгівлю джинсового одягу (як, втім, і будь-яку іншу) слід з оцінки та аналізу вже існуючого ринку. Вам буде необхідно спочатку з'ясувати, які марки воліють покупці і за якими цінами. Для цього обов'язково ознайомтеся з асортиментом, представленим в магазин ах конкурентів. Розрахуйте і динаміку продажів, щоб не відкривати магазин в один з так званих «мертвих сезонів» (зазвичай це січень, час потспразднічной економії; липень, пора відпусток).
2
Складіть бізнес-план вашого магазин а. Розрахуйте приблизний рівень витрат, доходів і прибутку. Вирішіть, чи будете ви працювати самостійно або ввійдете в систему франчайзингу. Це залежить, по-перше, від того, якими ви володієте засобами, а по-друге, які продажу плануєте. Адже якщо бізнес «не піде» навіть по франшизі, то виплачувати роялті вам буде просто ні з чого. Але зате у вас не буде проблем з постачальниками і рекламою.
3
Якщо ви ще не зареєстрували ІП, зробіть це, звернувшись до податкової інспекції. Додаткові кошти для відкриття магазин а ви можете отримати, звернувшись в банк за кредитом і надавши надійний заставу або поручительство.
4
Орендуйте відповідне приміщення. У центрі міста вам доведеться багато платити за оренду. Зате, якщо ви не будете надто піднімати ціни, оборот капіталу прискориться. Зміст магазин а в спальних районах або навіть на території ринку обійдеться дешевше, але будьте готові до того, що для нарощування темпів продажів вам доведеться час від часу влаштовувати розпродажі практично за закупівельною ціною.
5
Придбайте або візьміть в оренду торгове обладнання та знайдіть постачальників товару. Якщо ви увійшли в систему франчайзингу однієї з відомих компаній, про це вам дбає не доведеться. А самостійно постачальників вам варто шукати по оголошеннях в ЗМІ та інтернеті. Якщо ви хочете працювати напряму, вам доведеться постійно бути в роз'їздах, так як купити вигідно джинси з метою їх подальшого перепродажу можна тільки в Туреччині, Китаї, Італії і т.п. (Залежно від того, на які бренди і на яку якість ви вирішили орієнтуватися).
6
Знайдіть хороших продавців, які б розбиралися не тільки в правилах торгівлі, а й в моді. Так як, незважаючи на те, що джинси ніколи не застаріють, в кожному сезоні дизайнери пропонують щось нове. А для того щоб рівень продажів не знижувався, вам і вашим співробітникам доведеться постійно стежити за всіма змінами в світі моди і вчасно влаштовувати розпродажі в цілях заміни колекції.