Як збільшити ендорфіни.

Ендорфіни (на простій мові - гормони щастя) здатні вводити організм людини в стан ейфорії, тому його ще називають натуральним наркотиком. Можна простими способами збільшити їх кількість в організмі.
Інструкція
1
Запишіться на курс голкотерапії. Вплив на рефлексогенні зони викликає вивільнення ендорфінів. Пройдіть курс розслабляючого масажу - приємні відчуття під час сеансу так само добре допомагають організму виробити «гормон щастя».
2
Частіше займайтеся спортом, фізичні навантаження сприяють виробленню «гормону щастя»: грайте в теніс, бігайте вранці, плавайте. З кожним разом збільшуйте тривалість тренувань, і ви помітите, що самопочуття поліпшується. Взимку займайтеся лижами і катайтеся на ковзанах, крім підвищення вироблення ендорфіну ви регулярно будете забезпечувати свій організм киснем.
3
На рівень ендорфінів впливають нові позитивні враження: частіше дивіться фільми (комедії, улюблені мультфільми та кліпи), відвідуйте концерти улюблених артистів і співаків, частіше ходіть в театр і музеї. До речі, музика стимулює вироблення цього гормону, особливо та, яка викликає у вас позитивні емоції, часом навіть сльози.
4
Деякі продукти харчування так само сприяють викиду ендорфінів в кров. Тому їжте банани, авокадо, з овочів не забувайте картопля і буряк (в них багато калію, який є незамінним помічником у боротьбі зі стресами). Приділяйте увагу натуральним сокам, а якщо ви любите солодке - з'їжте цукерочку або часточку шоколаду, напевно це принесе вам задоволення.
5
Ну і нарешті, вчіться контролювати свої емоції, наприклад, якщо вам хочеться плакати і у вас жахливий настрій - подумайте про що-небудь приємне. Частіше посміхайтеся оточуючим, і ви не помітите, як покращиться ваш настрій. І найголовніше - займайтеся улюбленими справами, щоб уникнути зайвих хвилювань і стресів.