Як вибрати дитячий диван.

Дитячий диван - це особлива категорія м'яких меблів. Для її виготовлення повинні застосовуватися кращі матеріали, а дизайн повинен відповідати умовам рухомий життя дитини. Найголовніша вимога до дитячих диванів - безпека.
Інструкція
1
Визначтеся з функціональністю диван а: потрібен він для ігор або в якості ліжку? Заміряйте рулеткою місце його майбутнього розташування. Отримані розміри враховуйте для вибору механізму розкладки дитячого диван а.
2
Перевірте його на стійкість. Для цього злегка розгойдайте його з боку в бік. Якісно зроблений диван неможливо перекинути.
3
Проведіть рукою по поверхні меблів, щоб переконатися у відсутності необроблених ділянок та інших нерівностей. Дитячий диван не повинен мати виступів і гострих кутів, через які діти можуть травмуватися.
4
Зверніть увагу на якість дерев'яних деталей. Каркас повинен бути добре просушений. Якщо є елементи з ДСП, то вони повинні бути покриті нешкідливою фарбою. Часто несучі деталі приховані оббивкою. У цьому випадку ознайомтеся з технічною документацією на зацікавив вас диван .
5
Перевірте всі рухомі елементи і висувні ящики. Вони повинні відкриватися без зусиль.
6
Для дитячих меблів найбезпечніші та екологічно чисті - лляні та бавовняні тканини, оброблені спеціальним просоченням, яка відштовхує пил. На жаль, натуральна тканина швидко протирається. Тому кращий варіант оббивки диван а - гобелен. Він легко чиститься і переться.
7
При виборі кольору необхідно враховувати перевагу дитини. Яскраві тони повинні бути злегка приглушеними, не викликати роздратування і агресію. М'які пастельні кольори створять затишок і візуально збільшать простір дитячої кімнати, а оригінальний дизайн викличе позитивні емоції дитини.
8
Дитячий диван може бути забезпечений механізмом трансформації. Вибирайте такий, щоб дитина змогла його розкладати сам. У зібраному вигляді диван повинен займати мінімум простору - заощадите місце для ігор.
9
Для забезпечення комфортного сну переконайтеся, що спальне місце відповідає зростанню і підтримує тіло дитини в правильному положенні. Вибирайте диван середньої жорсткості і з найменшою кількістю згинів.
Корисна порада
Дитячі дивани купуйте тільки у фірмових меблевих магазинах. Меблі для дітей повинна мати сертифікат відповідності санітарним нормам.
Диван для дитини - це не тільки його спальне місце, простір для ігор, читання та інших занять, а й сама справжня велика іграшка. Диван повинен подобатися малюкові, бути його другом.
Інструкція
1
Перше, на що вам слід звернути увагу при виборі дивана для дитини, це якість матеріалів, з яких він виготовлений. Переконайтеся в тому, що ні дерево, ні ДСП, ні фанера, ні пластик, ні поролон, ні обивочная тканина не оброблялися хімічними засобами. Інформацію про це ви можете знайти в документах, що додаються до кожного дитячого дивана.
2
В якості оббивки для дитячого дивана можуть бути використані як натуральні тканини, такі як шовк, льон, бавовна і шерсть, так і синтетичні, наприклад, флок, мікрофібра, гобелен.
3
Багато сучасні дитячі дивани оснащені змінними чохлами, які в разі забруднення можна легко зняти, випрати або здати в хімчистку. Крім цього, завдяки змінним чохлам, ви можете змінювати забарвлення дивана за побажанням дитини.
4
Не бійтеся яскравих забарвлень. Не сумнівайтеся, що веселий різнобарвний диванчик буде відмінно виглядати в дитячій кімнаті. Крім цього, строкаті тканини, як правило, набагато практичніше однотонних.
5
Відмовтеся від покупки занадто громіздкого дитячого дивана. Краще зверніть увагу на легкі компактні моделі, які запросто пересунути по кімнаті в разі перестановки. Спальне місце дитячого диванчика повинно бути досить просторим, але не дуже широким. Дитина повинна легко залазити на диван і злазити з нього, тому відмовтеся від покупки надто високою меблів.
6
Переконайтеся в тому, що конструкція дитячого диванчика дуже проста, а механізм трансформації - безпечний. Придивіться до моделей, оснащеним містким висувним або внутрішнім ящиком для білизни та іграшок.
7
Вибираючи диван для дитини, зверніть увагу на поверхню його спального місця. Віддайте перевагу ортопедичному основи, яке забезпечить малюкові здоровий сон і не зіпсує його поставу.
8
І, звичайно ж, при виборі дивана для дитини обов'язково прислухайтеся до побажань його майбутнього власника.