Як вибрати дитячий стілець.

Коли підросла дитина бере в руки олівці для малювання, проявляє інтерес до пластиліну і настільним іграм, виникає необхідність вибору дитячого стільця, щоб творчий процес приніс максимум задоволення. Стільчик повинен бути не тільки красивим і зручним, але і корисним.
Інструкція
1
Щоб підібрати підходящу модель, візьміть з собою в магазин дитини. Для визначення висоти стільця , посадіть його на вподобане сидінні. Між стегном і гомілкою повинен бути прямий кут. Якщо він тупий - стілець занадто низький, гострий кут - стілець високий. Для високого стільця придбайте підставку під ноги.
2
Для дитини шкільного віку дитячий стілець повинен мати можливість регулювання по висоті. Стопи сидить на ньому повинні повністю спиратися на підлогу під прямим кутом.
3
Простежте за тим, щоб при сидінні на стільці ноги дитини не висіли. Це негативно відіб'ється на підколінних кровоносних судинах. Анатомічно правильне положення корпусу тіла сприяє меншій втоми.
4
Спинка дитячого стільця повинна мати особливу форму, щоб зберігалося природне положення поперекового відділу хребта. Оптимальний варіант, коли її висота закінчується на рівні лопаток.
5
Дитячий стілець не повинен мати підлокітників, які важко піддаються регулюванню по висоті. Їх відсутність допоможе виробити рефлекторну звичку - прямо тримати спину без додаткової опори.
6
Зверніть увагу на оббивку. Тканина, використовувана для виробництва дитячих стільців і крісел, як правило, легко миється і досить міцна. Головне, щоб дитині сподобався колір і дизайн. Сидіння стільця не повинно бути сильно м'яким.
7
Дитячі стільці повинні бути виготовлені з безпечних матеріалів і мати гігієнічні сертифікати. Вони не повинні мати гострих ніжок, кутів і небезпечних деталей.
8
Перший час контролюйте дитини за письмовим столом. Освоївшись, він відчує себе комфортно і буде сидіти правильно на своєму новому стільці.
Корисна порада
Не купуйте дитячий стілець на виріст. Привчайте дитину до стільця з раннього віку. Надалі він швидко звикне до шкільних парт і виробить правильну поставу.