Як відкрити bin файл. Як відтворити файл dvd на комп'ютері.

Розширення файлу bin є скороченням від англійського binary - «двійковий». Такі файли містять двійкові дані, що використовуються різними програмами. Строго кажучи, всі файли, з якими працює комп'ютер, є двійковими, включаючи аудіо- і відеофайли, файли зображень і навіть документи текстових редакторів. Просто для перерахованих видів файлів є певні стандарти їх внутрішньої структури, а їх належність відбивається розширенням.

Файли же з розширенням bin - це двійкові файли, структура яких визначається тільки внутрішньою логікою додатки, до якого він відноситься. Тому щоб відкрити bin файл, треба знати, яким додатком він був створений. Якщо це невідомо, спробуйте переглянути вміст bin-файлу в текстовому вигляді, відкривши його за допомогою блокнота або у файловому менеджері Far вбудованої утилітою перегляду. Найімовірніше, ви побачите безглуздий (для людини) набір шістнадцяткових цифр або взагалі хаотичну послідовність ASCII-символів, однак серед них іноді можна зустріти осмислені фрагменти тексту, які дозволять здогадатися, що за додаток створило і використовує даний файл.

  1. Якщо bin-файл за розмірами приблизно відповідає обсягу CD або DVD диска, то це може бути образ диска. В такому випадку, спробуйте відкрити bin файл за допомогою утиліти, що дозволяє працювати з образами дисків, такий як Nero або Daemon Tools.
  2. Якщо файл невеликий, то це можуть бути дані для прошивки флеш-пам'яті якого-небудь пристрою. В такому випадку відкривати файл слід утилітою, за допомогою якої ви збираєтеся виконувати прошивку.

Bin-файл може бути також файлом проекту Micrografx Design, одним з файлів, необхідних для інсталяції будь-якого програмного продукту і т. д. Як правило, всі подібні файли не призначені для перегляду користувачами, а є файлами даних, використовуваними програмним забезпеченням самостійно.