Як видалити наліт на зубах. Як видалити наліт з зубів в домашніх умовах.

Наліт надає зубам негарний жовтий відтінок, і багато хто мріє його позбутися, щоб дивувати оточуючих білосніжною посмішкою. Позбутися від нальоту можна, відвідавши стоматолога, а можна використовувати домашні засоби.
Інструкція
1
Якщо вас турбує наліт, і при цьому ви регулярно курите - кидайте шкідливу звичку, інакше ви не зможете позбавитися від нальоту. Якщо ви не збираєтеся кидати курити - відвідуйте стоматолога частіше інших, мінімум - раз на півроку.
2
Періодично міняйте свою звичну зубну пасту на лікувальну, з ефектом лікування пародонтиту. Використовуйте також зубні пасти з фтором. Використання зрідка таких поєднань зубних паст допоможе зберегти білизну і блиск зубов.Не забувайте чистити зуби із застосуванням звичайної зубної пасти не рідше двох разів на добу.
3
Гризіть яблука і сиру моркву, а також включите в раціон кукурудзу - ці продукти вкрай ефективно допомагають боротися із зубним нальотом.
4
Після того, як ви вип'єте міцну каву або чай, прополощіть рот.
5
Не паліть і не пийте солодкі газовані напої - вони сприяють появі нальоту.
6
Зрідка, не частіше разу на місяць, чистите зуби содою або зубним порошком. Робити це частіше не варто, так як сода може нашкодити станом емалі.
7
Якщо ви не можете впоратися самостійно з запущеним зубним нальотом - відвідайте стоматолога і запишіться на глибоку ультразвукову чистку порожнини рота. Ультразвук ефективно очистить ваші зуби, не шкодячи емалі і зубним тканинам.
Зверніть увагу
Намагайтеся не займатися самолікуванням і не видаляти затверділий наліт і зубний камінь самостійно - ви можете нашкодити зубу, використовуючи, наприклад, соду і перекис водню. Ці засоби добре видаляють наліт і відбілюють зуби, але вони руйнують емаль і роблять тканини зуба крихкими. Звернувшись до стоматолога, ви видалите зубний наліт абсолютно безпечним шляхом.