Як вирізати картинку з фону в Photoshop.

Відділення зображення від фону відноситься до тих операцій, які доставляють найбільше неприємностей початківцям користувачам програми Photoshop. Тим не менш, існує кілька способів виділити об'єкт з фону, один з яких полягає в створенні виділення на основі одного з колірних каналів зображення.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Завантажте картинку, з якої збираєтеся вирізати об'єкт, в графічний редактор і зробіть шар, на якому знаходиться зображення, доступним для редагування. З цією метою використовуйте опцію Layer from Background з контекстного меню, яке виникає після кліка по шару.
2
Якщо ви збираєтеся перекладати вирізану картинку на новий фон, найзручніше буде підкласти цей фон заздалегідь. Відкрийте в Photoshop фонову картинку і вставте її під шар з оброблюваних зображенням.
3
Зробивши активним шар з оброблюваної картинкою, відкрийте палітру каналів. Вона може знаходитися поряд з палітрою шарів. Якщо у вікні Photoshop потрібної палітри не спостерігається, відкрийте палітру каналів, застосувавши опцію Channels з меню Window. Послідовно якшо по всіх трьох каналах, визначте, в якому з них зображення найбільш контрастно. Найчастіше для відділення об'єкта від фону використовують синій канал.
4
Продублируйте обраний канал. Для цього застосуйте опцію Dublicate Channel з контекстного меню або перетягніть канал на кнопку Create new channel. Інвертуйте картинку, що стала після операції з каналом чорно-білої, опцією Inverse з групи Adjustments меню Image.
5
Частина зображення, яке вам потрібно позбавити від фону , забарвилася після инвертирования в білий колір. Відкоригуйте контраст картинки таким чином, щоб вирізати об'єкт став повністю білим, а фон - темним. Це можна зробити фільтрами Brightness/Contrast, Curves або Levels з групи Adjustments. Можете додатково підфарбувати білим кольором ті фрагменти картинки, які повинні залишитися після видалення фону . Виберіть для цього Brush Tool.
6
Завантажте виділення, якшо по інвертованій копії каналу при клавіші Ctrl. Щоб повернути зображенню вихідний кольоровий вигляд, клікніть по самому верхньому каналу RGB.
7
Перейдіть в палітру шарів, якшо по вкладці Layers, і створіть маску шару за допомогою кнопки Add layer mask. Якщо буде потрібно, відредагуйте маску. Для того щоб видалити залишилися фрагменти фону , зафарбуйте їх по масці чорним кольором. Якщо під маскою сховалася частину зображення, яка повинна бути видна на підсумковій картинці, зафарбуйте маску в цьому місці білим кольором.
8
Опцією Save As з меню File збережіть оброблену картинку з маскою і обома шарами в файл psd.