Як робити ванночки з морською сіллю.

Морська сіль - унікальний продукт, багатий мікроелементами і володіє вираженими цілющими властивостями. Дуже корисні при багатьох захворюваннях і в якості косметичних процедур ванночки з морською сіллю.
Вам знадобиться
  • - морська сіль;
  • - вода;
  • - тазик;
  • - махровий рушник;
  • - ароматичні масла.
Інструкція
1
тонізує ноги, зробивши для них ванночку за наступним рецептом: приготуйте 2 л теплої води і тазик, в який зручно поставити ноги. У воді розведіть 4 ст. л. морської солі. Для кращого ефекту додайте у воду кілька крапель ароматичного масла евкаліпта, м'яти, сосни чи ялини.
2
Відновіть рухливість суглобів, зніміть больовий синдром за допомогою такої ванночки : налийте в тазик 3-5 л води, підігрітої до 40oС. Вимийте ноги з милом і помістіть їх в ванночку на 10 хвилин. Акуратно обсушіть ноги м'яким рушником. Обмивати ноги прісною водою не потрібно.
3
оздоровлять репродуктивну систему, допоможіть собі при запальних процесах в органах малого таза: в 5 л теплої води, налитої в тазик, розведіть 1 ч.л. морської солі. Прийміть душ і подмойтесь з милом, а потім сядьте в приготовлену воду на 10 хвилин. Після закінчення процедури солону воду не змивайте, лише обсушити махровим рушником.
4
Зробіть шкіру рук м'якою, гладкою і шовковистою з такою ванною: в тазик налийте 1 л води, підігрітої до 45оС. Розчиніть у воді 1 ч.л. морської солі. Кисті рук вимийте з милом і занурте в ванночку на 10 хвилин. Потім, не розтираючи, обсушіть руки махровим рушником.
5
Застосовуйте ванночки з морською сіллю і для особи. Попередньо вмийтеся з очищує засобом. Візьміть 3 л води, підігрітої до 45оС. У воді розчиніть 1 ч.л. морської солі. Вдихніть, занурте обличчя в приготовлену воду, повільно видихайте. Коли виникне така необхідність, підійміть особа з води, щоб наповнити легені повітрям. Повторіть процедуру кілька разів. В результаті шкіра обличчя підтягнеться, стане більш пружною. Важливо, що така ванночка - ефективний засіб в боротьбі з юнацькими вуграми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pKZJdQqoW-k
Зверніть увагу
Людям з високим артеріальним тиском, варикозної хворобою, нирковими і серцево-судинними захворюваннями, схильністю до кровотеч, а також при підвищеній температурі приймати ножні ванни не рекомендується.