Як правильно пити чай.

Чай є дуже поширеним напоєм серед усіх верств населення. Але, на жаль, далеко не кожна людина знає, як саме потрібно його пити, щоб чаювання було з користю для здоров'я.
Вам знадобиться
  • - чай;
  • - м'ята, шипшина, меліса;
  • - цукор
Інструкція
1
Не пийте чай на голодний шлунок, так як це дуже шкідливо. Його «холодна природа» проникає в організм, шкідливо впливаючи на шлунок і селезінку.
2
Не вживайте занадто гарячий чай, температура якого вище 60 градусів. Часте вживання такого напою негативним чином позначиться на шлунково-кишковому тракті, викликаючи його патологічні зміни.
3
Відмовтеся від холодного чаю, який особливо популярний серед молоді. Він відомий своїми побічними ефектами, в числі яких знаходиться і скупчення мокроти.
4
Пийте той чай, який не містить надто багато кофеїну. В іншому випадку ви можете отримати безсонні ночі і сильні головні болі.
5
Якщо ви страждаєте гіпертонією, безсонням або захворюваннями серця, замініть чорний чай зеленим. Але при зниженому тиску і спазмах судин саме чорний чай є дієвою альтернативою лікам.
6
Додавайте в чай листя і коріння різних лікарських рослин, якщо хочете отримати різноманітну палітру смаків і ароматів. Крім того, такі напої з подвійною силою зміцнять ваше здоров'я. Приміром, при головних болях і дратівливості можна додавати листя меліси або м'яти, при депресіях і поганому настрої - траву звіробою, при проблемах з печінкою - квітки пижма або плоди шипшини і т.д.
7
Дотримуйтесь рекомендовану лікарями норму споживання чаю для здорової людини-не більше п'яти-шести чашок зеленого і двох-трьох чашок чорного чаю.
8
Враховуйте деякі обмеження по прийому чаю: міцно заварений, він протипоказаний дітям до десяти років, людям з підвищеним тиском і вагітним жінкам. Якщо ви схильні до порушень серцевого ритму (тахікардія, аритмія тощо), то вам можна пити лише зелений чай.
9
Віддавайте перевагу непакетованому чаїв без ароматизаторів. Такі продукти, як правило, не містять шкідливих домішок і безпечні для здоров'я. Крупнолистовий чай цінується вище, ніж його занадто подрібнений аналог.
10
Не бійтеся додавати цукор в зелений чай. Недавні дослідження показали, що сахароза сприяє засвоєнню багатьох корисних речовин напою, а не заважає їм, як вважалося раніше. Крім того, фахівці радять обов'язково додавати в чай лимон або інші фрукти, що містять багато вітаміну С, так як він також сприяє кращому засвоєнню чайних поліфенолів - речовин, що попереджають рак, інсульти і ряд інших захворювань.
Корисна порада
Заварювальна вода повинна бути охолодженої приблизно до 90 градусів. Заварювати чай бажано не більше 15 хвилин, потім чайне листя рекомендується витягнути.