Як придбати авіаквиток через інтернет.

Найпоширеніший спосіб купити авіаквиток - звернутися в одну з найближчих авіакас. Однак для цього потрібно приїхати в касу, вистояти чергу і купити квиток - при його наявності. А квитків на потрібний рейс може і не виявитися. Спроба отримати інформацію в довідковій службі авіакас теж може зайняти багато часу. Крім того, вам буде надана неповна інформація, оскільки авіакаси працюють з обмеженим колом авіаперевізників. В результаті - втрата часу і невирішена задача.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
  • - банківська карта (дебетова або кредитна)
  • - паспортні дані
Інструкція
1
Авіаквиток можна також придбати через онлайн-турагентство - авіакаси, яка продає авіаквиток и через інтернет. Однак це теж пов'язане з рядом незручностей. Тут вам можуть запропонувати не найзручніший рейс, або квиток виявиться дорогим. До того ж кількість пропозицій в турагенції обмежена, і будь-яке турагентство візьме з вас за послуги додатковий комісійний збір.
2
Звернувшись безпосередньо в авіакомпанію, ви зможете придбати авіаквиток и, але тільки на рейси, що здійснюються цією авіакомпанією. Ніякої інформації про інших перевізниках за рідкісним винятком авіакомпаній-партнерів та їх послуги ви швидше за все не зможете отримати.
3
Однак у наш час існує набагато більш зручний і ефективний спосіб придбання квитків. Для цього існують мета-пошуковики, які порівнюють пропозиції і від авіакас, і онлайн-турагентств, і авіакомпаній, порівнюють всі можливі варіанти і зводять в таблицю, якої просто користуватися. Завдяки цьому, у вас перед очима вся необхідна інформація про рейси в потрібному напрямку, компаніях-перевізниках, розклад польотів, ціни на авіаквиток и. Ознайомившись, ви зможете самостійно підібрати найзручніший і найдешевший авіаквиток в потрібному напрямку. Процедура замовлення квитків займає лічені хвилини.
4
На мета-пошукових надана вся необхідна інформація від вітчизняних та зарубіжних авіаперевізників, тому відпадає необхідність звертатися в інші інформаційні служби. Одним з лідерів на ринку пошуку дешевих авіаквиток ов є туристичний мета-пошуковик Jizo.ru.