Як завести "Оку" взимку.

Автолюбителі взимку часто стикаються з проблемою, що потрібно терміново кудись їхати, а машина не заводиться. Викликати аварійні служби і їхати в автосервіс не обов'язково. Можна впоратися своїми силами.
Інструкція
1
Водії часто потрапляють в подібні неприємні ситуації: треба їхати, а машина відмовляється заводитися. Причин непрацездатності "Оки" є багато. Але найчастіше вітчизняний автомобіль не заводиться через те, що замаслилися свічки. Ймовірно, вночі був сильний мороз. Ось масло і просочилося. Викликати автонавантажувач і везти машину в ремонт не потрібно. Вирішити проблему ви можете своїми силами. Перше, що потрібно зробити, це заглянути під капот. Зніміть трубки зі свічок запалювання. Перед цим позначте їх цифрами один, два, три і чотири. Потім викрутити свічки. Їх потрібно ретельно прочистити. Зазор повинен складати приблизно два-три міліметри, інакше потрібної іскри вони видавати не будуть.
2
По завершенню початкового етапу слід свічки запалювання просушити. Бажано процедуру здійснювати над вогнем. Потім вкрутіть свічки назад, а трубки надіньте точно в такому ж порядку, в якому і знімали (для цього і потрібно було позначати їх цифрами). Тепер "Ока" заведеться без праці.
3
Якщо свічки запалювання замаслені були, то швидше за все сів акумулятор. Акуратно зніміть клеми з нього. Подивіться рівень заряду (повинен горіти зелений сигнал). Якщо вест дуже тьмяний, значить, акумулятор розряджений. В цьому випадку попросіть когось із проїжджаючих повз від їхнього автомобіля зарядити ваш.
4
У випадку, якщо автомобілістів поблизу не виявилося, попросіть допомоги у перехожих. Нехай вашу машину підштовхнуть. Для цього видавіть педаль зчеплення до упора, після чого переключіться на першу передачу. "Оку" почне трохи трясти, але незабаром вона заведеться. Ви зможете доїхати до автосервісу, де вам підзарядити акумулятор. Але довго вам так не простягнути. Тому не в якому разі не глушите мотор перш, ніж опинитеся на потрібному вам місці. Інакше ви попросту вдруге так машину не заведете.
Корисна порада
Часто вночі взимку бувають сильні морози. Щоб уберегти в таку погоду свій автомобіль, бажано знімати акумулятор і забирати додому. В теплі він не розрядиться, а на ранок ви спокійно зможете завести автомобіль.